Aprīkojums

Advanced Energy Advanced Energy Advanced Energy
Apraksts
Kompānija Advanced Energy jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar attīstību un ražošanas tehnoloģiju risinājumi, lai kontrolētu elektrisko jaudu. Augsto tehnoloģiju lineāls izl.
Knoedler Knoedler Knoedler
Apraksts
KNODLER – ražotājs augsto tehnoloģiju rūpniecības pievadu un reduktoru, novatoriska pieeja, plašo klāstu, no vienkāršas programmas, lai sarežģītu integrētās sistēmas un individuālo projektu priekšlikumus.
Cear Motors Cear Motors Cear Motors
Apraksts
Cear Motors " (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamību un kompaktumu.
Morgan AM&T Morgan AM&T Morgan AM&T
Apraksts
Uzņēmums Morgan AM&T ir viens no pasaules līderiem šajā jomā izstrādes un ražošanas materiāli uz oglekļa bāzes. Specializēts mājas lapā Morgan AM Latvija. Izstrādājumi no strāvas vadītājiem materiālu Morgan AM&T ir pierādījuši sevi.
Electro Adda Electro Adda Electro Adda
Apraksts
Spēju iziet ārpus standartiem, ražot elektrodzinēji ar tehniskajām specifikācijām, kas ir speciāli izstrādātas "zem klienta" dod iespēju Electro Adda ieņemt līdera pozīcijas mašīnās.
Mecc Alte Mecc Alte Mecc Alte
Apraksts
MECC ALTE - itālijas ražotājs sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas pasaules klases sortimentu, kura aptver daudzas sfēras, lai piemērotu. Uzņēmums tika dibināts pagājušā gadsimta vidū un ir fundamentāla pieredze ...
Menzel Menzel Menzel
Apraksts
MENZEL Elektromotoren GmbH (Vācija) – liels starptautisks uzņēmums ražo plašu elektromotoru visu veidu rūpniecības vajadzībām.
T-T Electric T-T Electric T-T Electric
Apraksts
LatvijaS teritorijā ir mūsu kompānijām ir izpildīti simtiem projektu, izmantojot elektromotoru T-T Electric sērijas LAK, DMP, LAKC, Mill Duty, AMP, tie darbojas uz nomas un zīmējums valstīs, papīra ražošanas mašīnās, ekstrūderi, griezēji.
Stober Antriebstechnik Stober Antriebstechnik Stober Antriebstechnik
Apraksts
Vācu kompānija STOBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bagāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.
Marelli Motori Marelli Motori Marelli Motori
Apraksts
Marelli Motori - elektrodzinēji un ģeneratori, zema, vidēja un augsta sprieguma enerģētikas, jūras, naftas un gāzes un rūpniecības nozarē. Nestandarta inovatīvi produkti - tas, ko novērtē klienti visā pasaulē.
Oemer Motori Oemer Motori Oemer Motori
Apraksts
Oemer Motori Elettrici - eiropas ražotājs, attīstās un kurā sniegti uz līguma pamata elektrodzinēji un servodzinēji lielo starptautisko elektrotehnisko koncernu. OEM - specializācija ļauj uzņēmumam nodrošināt augstu pieprasījumu un ar ražotājiem augsto tehnoloģiju aprīkojumu, visi elektriskās automašīnas individuāli tiek izstrādāti pēc uzdevumus.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē