Aprīkojums

ABB ABB ABB
Apraksts
ABB ir pasaules līderis enerģijas un automatizācijas tehnoloģiju jomā. Sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir vērsta uz digitālo līdzstrāvas disku ieviešanu
AC-Motoren AC-Motoren AC-Motoren
Apraksts
Vācu kompānija AC-Motoren GmbH ražo plašu klāstu ac motors standartam IEC, un ne tikai, dažādiem piedziņas iekārtas, spēka diapazons ir ražoti modeļi ir ļoti plašs.
Advanced Energy Advanced Energy Advanced Energy
Apraksts
Kompānija Advanced Energy jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar attīstību un ražošanas tehnoloģiju risinājumi, lai kontrolētu elektrisko jaudu. Augsto tehnoloģiju lineāls izl.
Baumer Huebner Baumer Huebner Baumer Huebner
Apraksts
Baumer Hubner ir viens no Eiropas līderiem atgriezeniskās saites sensoru ražošanā, lai noteiktu rotācijas ātrumu, rotējošā vārpstas stāvokli, kustības garuma izsekošanu-tie ir optiskie, magnētiskie, absolūtie un inkrementālie kodētāji, DC un AC tahogeneratori.
Baumuller Baumuller Baumuller
Apraksts
Vācijas uzņēmums Baumuller , kas nodarbojas ar kodētāju ražošanu smagajā rūpniecībā.
Bitner Bitner Bitner
Apraksts
BITNER S.p.A ir Polijas kabeļu un vadu ražotājs, kas darbojas tirgū kopš 1996. gada. Galvenā uzmanība tiek pievērsta darbuzņēmējiem, būvniecības uzņēmumiem un komercorganizācijām, kas strādā elektrotehnikas, enerģētikas, rūpnieciskās automatizācijas, telekomunikāciju un IT jomā. Plašs produktu klāsts ir liela uzņēmuma priekšrocība.
Brevini Brevini Brevini
Apraksts
Itālijas ražotājs šajā jomā spēka pārnesumu uzņēmums " Dana Brevini ir viens no vadošajiem piegādātājiem reduktoru un motor-reduktori visā pasaulē
Cear Motors Cear Motors Cear Motors
Apraksts
Cear Motors " (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamību un kompaktumu.
Comer Comer Comer
Apraksts
Comer motoru klāsts aptver dažādas rūpnieciskas izmantošanas iespējas un ir ļoti dažādu dizainu. Tie ir modeļi ar atvērta un slēgta korpusa dizainu, energoefektivitātes klases līdz super-premium līmenim (IE4), ar gaisu vai šķidrumu atdzesētas variācijas.
CONTROL TECHNIQUES CONTROL TECHNIQUES CONTROL TECHNIQUES
Apraksts
Angļu kompānija Control Techniques (iekļauta Nidec Corporation, iepriekš Emerson Industrial Automation) izstrādā un ražo pasaules tirgū ir vieni no visvairāk pieprasītie elektropreču jomā rūpnieciskās automatizācijas un piedziņas tehnoloģijas.
Electro Adda Electro Adda Electro Adda
Apraksts
Spēju iziet ārpus standartiem, ražot elektrodzinēji ar tehniskajām specifikācijām, kas ir speciāli izstrādātas "zem klienta" dod iespēju Electro Adda ieņemt līdera pozīcijas mašīnās.
Gefran Gefran Gefran
Apraksts
GEFRAN, kas dibināts Itālijā, specializējas moduļu jaudas regulatoru, kontrolieru, pārveidotāju un spiediena sensoru ražošanā. Gefran gadu gaitā ir paplašinājis savu klātbūtni gan galvenajos Eiropas tirgos, gan citos jaunajos tirgos
Himmel technologies Himmel technologies Himmel technologies
Apraksts
Lielā Eiropas rūpniecības asociācija HIMMEL technologies vada 8 uzņēmumus, kas pasaules tirgū izlaiž pirmklasīgus rūpnieciskus priekšlikumus piedziņas iekārtu, darbgaldu, automatizācijas un vadības tehnoloģiju, notekūdeņu novadīšanas, tehnoloģiskā dizaina un atkritumu apstrādes jomā.
Knoedler Knoedler Knoedler
Apraksts
KNODLER – ražotājs augsto tehnoloģiju rūpniecības pievadu un reduktoru, novatoriska pieeja, plašo klāstu, no vienkāršas programmas, lai sarežģītu integrētās sistēmas un individuālo projektu priekšlikumus.
Lenze Lenze Lenze
Apraksts
Lenze ir viens no vadošajiem rūpniecības ražotājiem Vācijā. Lenze visā pasaulē nodarbina gandrīz 3000 cilvēku. Aptuveni 200 no viņiem strādā Pētniecības un pieredzes departamentā
Leroy Somer Leroy Somer Leroy Somer
Apraksts
Uzņēmums Leroy Somer vienmēr ir gatava piedāvāt saviem klientiem jaunākās izstrādes jomā, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un uzticamu piedziņas sistēmu.
Marelli Motori Marelli Motori Marelli Motori
Apraksts
Marelli Motori - elektrodzinēji un ģeneratori, zema, vidēja un augsta sprieguma enerģētikas, jūras, naftas un gāzes un rūpniecības nozarē. Nestandarta inovatīvi produkti - tas, ko novērtē klienti visā pasaulē.
Mecc Alte Mecc Alte Mecc Alte
Apraksts
MECC ALTE - itālijas ražotājs sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas pasaules klases sortimentu, kura aptver daudzas sfēras, lai piemērotu. Uzņēmums tika dibināts pagājušā gadsimta vidū un ir fundamentāla pieredze ...
Menzel Menzel Menzel
Apraksts
MENZEL Elektromotoren GmbH (Vācija) – liels starptautisks uzņēmums ražo plašu elektromotoru visu veidu rūpniecības vajadzībām.
Morgan AM&T Morgan AM&T Morgan AM&T
Apraksts
Uzņēmums Morgan AM&T ir viens no pasaules līderiem šajā jomā izstrādes un ražošanas materiāli uz oglekļa bāzes. Specializēts mājas lapā Morgan AM Latvija. Izstrādājumi no strāvas vadītājiem materiālu Morgan AM&T ir pierādījuši sevi.
Nidec ASI Nidec ASI Nidec ASI
Apraksts
Ļoti efektīvu vadības sistēmu izveide, pamatojoties uz digitālajiem frekvences pārveidotājiem Unidrive M, Unidirves SP un tiristora līdzstrāvas piedziņām Mentor MP ir prioritārs virziens
Oemer Motori Oemer Motori Oemer Motori
Apraksts
Oemer Motori Elettrici - eiropas ražotājs, attīstās un kurā sniegti uz līguma pamata elektrodzinēji un servodzinēji lielo starptautisko elektrotehnisko koncernu. OEM - specializācija ļauj uzņēmumam nodrošināt augstu pieprasījumu un ar ražotājiem augsto tehnoloģiju aprīkojumu, visi elektriskās automašīnas individuāli tiek izstrādāti pēc uzdevumus.
PIV DRIVES PIV DRIVES PIV DRIVES
Apraksts
PIV Drives nevainojami veic savu darbu dažādās nozarēs
Radio-Energie Radio-Energie Radio-Energie
Apraksts
Uzņēmums Radio-Energie / Precilec / Zodiac Aerospace ir viens no pasaules līderiem šajā jomā, ražošanas sensoru atsauksmes parametru kontrolei darba electric vehicles.
Rossi Rossi Rossi
Apraksts
Itālijas uzņēmums Rossi ir viens no vadošajiem Eiropas ātrumkārbu un motoru piegādātājiem dažādām nozarēm, īpaši smagās rūpniecības tirgum.
Speck Pumpen Speck Pumpen Speck Pumpen
Apraksts
Vācu uzņēmums Speck Pumpen ir izcils augstas kvalitātes un daudzpusīgas sūknēšanas tehnoloģijas izstrādātājs un piegādātājs rūpnieciskai un sadzīves vajadzībām.
Stober Antriebstechnik Stober Antriebstechnik Stober Antriebstechnik
Apraksts
Vācu kompānija STOBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bagāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.
T-T Electric T-T Electric T-T Electric
Apraksts
LatvijaS teritorijā ir mūsu kompānijām ir izpildīti simtiem projektu, izmantojot elektromotoru T-T Electric sērijas LAK, DMP, LAKC, Mill Duty, AMP, tie darbojas uz nomas un zīmējums valstīs, papīra ražošanas mašīnās, ekstrūderi, griezēji.
TKD Kabel TKD Kabel TKD Kabel
Apraksts
TKD Kabel - reliable power supply of your equipment in conditions of electromagnetic interference, high mechanical loads, under the influence of aggressive media (solutions of acids and alkalis, oils), high and low temperatures!
Vahle Vahle Vahle
Apraksts
Vairāk nekā gadsimtu vācu elektroiekārtu ražotājs VAHLE ir izstrādājis un tirgojis ļoti dažādas barošanas un vadības ierīces.
VEM VEM VEM
Apraksts
VEM tas ir starptautiskais sniedzējs elektriskās iekārtas

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē