Baumer Huebner

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Tachogenerators and encoders Tachogenerators and encoders Tachogenerators and encoders
Apraksts
Tachogenerators and encoders BAUMER HUEBNER, visbiežāk pārstāv uzreiz divas modeļu sērijās "TDP" un "GT". Ir pieejami gan dobi, gan cietu vārpstas. To atšķirība ir kļuvis par precīzu mērīšanas iekārtas, kas spēj ar matemātisku precizitāti uzņemt tos vai citus rādītājus. Izturīga un kvalitatīva tehnika BAUMER HUEBNER parādīja praksē savu efektivitāti un незаменимость. Vienkāršs montāžas izpildīšanu un panākt ražošanas mērķi - garantēt.

Pašlaik atgriezeniskās saites sensoru ražošana tiek veikta šādās jomās:

  • tahogeneratori (līdzstrāvas ģeneratori, kas ļauj kontrolēt motora vārpstas vai rotējošā Komponenta rotācijas ātrumu un virzienu, pateicoties jaunajam izejas spriegumam, kura vērtība ir proporcionāla rotācijas ātrumam); papildu kodētāji (elektroniskās ierīces, kas nosaka dažādu mehānismu ātrumu);
  • absolūtie kodētāji (elektroniskās ierīces, kas ļauj kontrolēt vārpstas stāvokli, arī tad, kad barošana ir izslēgta);
  • kodētāji ar sine izeju / atrisinātāji ( elektroniskie sensori, kas ļauj kontrolēt rotācijas ātrumu un vārpstas stāvokli, ģenerējot izejas sinusoidālos signālus);
  • sprādziendroši kodētāji.

Baumer Hubner elektroniskie atgriezeniskās saites sensori ir uzstādīti uz elektromotoriem, DC un AC elektriskajām mašīnām, ko ražo ABB, Siemens, Baumuller, Lenze, Cantoni, Ansaldo, AEG, VEM, WEG, Leroy Somer, SEW Eurodrive, Sicme Motori.

Lielākā daļa mūsu uzņēmuma piegādāto T-T elektrisko līdzstrāvas un maiņstrāvas motoru ir aprīkoti ar šī ražotāja kodētājiem un tahogeneratoriem.

Baumer Huebner atgriezeniskās saites sensorus var pielāgot darbam plašā temperatūras diapazonā no-50°C līdz + 130°C, un tiem ir paaugstināta vibrācijas un triecienizturība.

 

Jūs varat iegādāties Baumer Huebner elektriskos diskus, uzzināt cenu un plašāku informāciju par piedāvātajiem produktiem, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

 

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē