Baumuller

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Servomotori Servomotori Servomotori
Apraksts
Servomotori

Baumuller (Baumueller, Baumuller (Baumüller), Baumuller) ir viens no vācu TOP-5 pilnīgu automatizētu elektropiedziņas sistēmu ražotājiem. Uzņēmuma atšķirīgā iezīme ir tā, ka uzņēmums pievērš lielu uzmanību pilnīga risinājuma izstrādei un izlaišanai konkrētam klientam, kas parasti ir tehnoloģisko iekārtu oriģināliekārtu ražotājs. Ja jums nācās saskarties ar tehnoloģisko iekārtu apkopi, uz kurām ir uzstādīti elektromotori, pārveidotāji un Baumuller kontrolieri, tad tie vienmēr veido vienotu sistēmu elektriskās piedziņas uzraudzībai un kontrolei.

Vācijas uzņēmums Baumuller ražo plašu produktu klāstu, kas paredzēts augstas veiktspējas un inteliģentu automatizācijas sistēmu radīšanai rūpnieciskām darbībām. Viņiem ir bagāta vēsture un pieredze šajā jomā, viņu darbība ir vērsta uz tirgus globālo pārklājumu, daudzās nozarēs pārbaudītā snieguma kvalitāte un praktiskums kalpo viņu radītājiem produktu popularizēšanā.

Vispārēja efektivitāte ir galvenā prioritāte Baumuller elektrisko piedziņas iekārtu izstrādē. Pēc pasūtījuma pieejami gan standarta risinājumi, gan sarežģītas atkļūdotas tehnoloģiskās sistēmas, tās visas ir viegli pielāgojamas patērētāja vajadzībām un ļauj pašreizējos rādītājus paaugstināt jaunā veiktspējas līmenī. Plaša dizaina un barošanas iespēju izvēle ļauj aptvert visdažādākās pielietošanas jomas; papildus universālajiem priekšlikumiem tiek izstrādātas un ražotas specializētu disku līnijas.

Pašlaik Baumuller augstākā kompetence ir koncentrēta tajās nozarēs, kur vairāku asu elektriskā piedziņa ir tehnoloģiskā procesa neatņemama sastāvdaļa. Pamatojoties uz elektromotoriem, elektropiedziņām un kontrolieriem, tiek radīti ļoti uzticami tekstilrūpniecībai (aušanas, vērpšanas iekārtas, iespiešanas, lieluma mērīšanas, velšanas mašīnas, konveijeri), iepakojuma ražotājiem un tipogrāfijām (printeri, iespiedmašīnas, formēšana, kartona mašīnas, laminētāji), gumijas rūpniecībai (gumijas maisītāji, maisītāji, vakuuma transportēšana, konveijeri, kalendāri, preses) uzņēmumiem, kas nodarbojas ar plastmasas savienojumu apstrādi (ekstrūderi, granulatori, drupinātāji, maisītāji, konveijeri), pārtikas rūpniecībai (griezēji, rasēšanas preses).

Baumueller ražošanas programma aptver šādas jomas:
Līdzstrāvas motori;
Maiņstrāvas un līdzstrāvas elektropiedziņas, servopiedziņas un servo pārveidotāji;
Sinhronie un asinhronie elektromotori, servomotori;
Disku un lineārie servomotori;
Specializēti elektromotori;
Vizualizācijas un vadības sistēmas (kontrolieri, vadības paneļi);
Rūpnieciskās sakaru sistēmas;
Vadības sistēmu projektēšana.
Elektrisko izpildmehānismu programma Baumuller ietver šādus mūsdienīgus piedāvājumus
Maiņstrāvas frekvences pārveidotāji

b maXX 1000 maiņstrāvas piedziņu sērija ar motora jaudas diapazonu no 0,2 līdz 11 kW un bez sensora vektora vadību, kas piemērota vispārējai rūpnieciskai lietošanai, ārkārtīgi vienkārša un efektīva.
moduļu servopiedziņas

vairāku asu pārveidotāju sērija ar modulāru arhitektūru b maXX 5000 darbībai ar servomotoriem līdz 136 kW, standarta un reģeneratīvās barošanas avotiem, vienas un divu asu kontrolieriem, lai maksimāli elastīgi izveidotu vajadzīgās konfigurācijas;
b maXX 5800 sērijas vairāku asu invertori darbam ar servomotoriem līdz 90 kW, sešas neatkarīgas asis, kas iebūvētas monobloka konstrukcijā, ļoti kompaktas un praktiskas lietošanai.
lieljaudas servo

b maXX 5500 diapazons ar paplašinātu augšējo jaudas diapazonu (līdz 315 kW), uzlabota funkcionalitāte, lai nodrošinātu elektriskās piedziņas sistēmas drošību;
b maXX 4400 sērija ar paplašinātu augšējo jaudas diapazonu (līdz 315 kW), moduļu paneļa koncepcija maksimālai sistēmas elastībai un mērogojamībai.
kompakta sērija

servopiedziņas b maXX 3300 ar augšējo jaudas ierobežojumu 5 kW un augstas kvalitātes pozicionēšanas iespējām, izcilu dinamiku un precizitāti;
b maXX 2400 sērijas minikontrolieri servo lietojumiem līdz 2 kW, vienkārša un pielāgojama struktūra.
specializētās sērijas

B maXX 4600/4700 un 5600/5700 servopiedziņu sērijas ir ideāli piemērotas izmantošanai ekstrūzijas vai iesmidzināšanas formās, kas pilnībā optimizētas šo lietojumu spriegumiem.
Līdzstrāvas piedziņas

BKD / BKF 7000 sērijas tiristoru elektropiedziņas ar viena vai četru kvadrantu vadības režīmu, plašu veiktspējas raksturlielumu klāstu, komutācijas paneļu veidiem un bagātīgu funkcionalitāti.
Jūs varat iegādāties Baumuller elektropiedziņas, uzzināt cenu un vairāk informācijas par prezentētajiem produktiem, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē