Brevini

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Brevini
Vārds
Reduktors

Inovāciju pieredzi - tā varētu raksturot uzņēmuma darbību Brevini. Apvienojušies 2002. gadā ar PIV DRIVES, abi uzņēmumi ieguvuši piekļuvi jauniem tirgiem un iespēja aktīvi attīstīt inovatīvus produktus.

Pielietojums augstas izturības materiālu, pareizi izvēlēto smērvielas, izmantojot inovatīvu tehnoloģiju, kas ļauj Brevini izveidot dizaina risinājumus augstāko drošības pakāpi. Apstākļos, pietuvinot kritiska, reduktori Brevini nevainojami veic savu darbu dažādās nozarēs.
Šodien mēs esam gatavi piedāvās mūsu partneriem ļoti ticami lēmumu, pamatojoties uz nākamā iekārtu Brevini:
Itālijas ražotājs šajā jomā spēka pārnesumu uzņēmums " Dana Brevini (Dana Бревини) ir viens no vadošajiem piegādātājiem reduktoru un motor-reduktori visā pasaulē. Plaša mēroga tam ir izvēlēts internacionāls ražošana ar mūsdienu tehnoloģiskajām līnijām, ar stingru kontroli izejvielas un, ievērojot augstākos kvalitātes standartus visos izgatavošanas produktu. Lai atbalstītu savus klientus šī zīme ir spēcīga tīkla pakalpojumu vairāk nekā 40 vietās pasaulē.

Ražošanas apvienība ar zīmolu Brevini pirmā savu pastāvēšanu vēl tālajos pēckara gados, kļūstot par pirmajiem izstrādātājiem planētu pārnesumu Itālijā viņi ātri ieguva ražošanas apgrozījumu, un izgāja pasaules arēnā, iegūstot uzticību patērētāju vidū. Pateicoties komerciāliem panākumiem un ieguldījumiem jaunu attīstības sortiments uzņēmums ir paplašinājies līdz visaptverošu apjomu, sākot no vienkāršas redukcijas mehānismiem, lai sarežģītu daudzlīmeņu tehnikas vienības, lai dažādu nozaru profilu.

Šajā laika posmā izdod šādus produktu veidus: pārnesumu sistēma ar rumbām un cilindriskie reduktori, reduktora motori, vinčas, hidrauliskās iekārtas dažāda profila. Katrā preču kategorijā ir piemērojami individuālie uzstādījumi un projektēšana, gatavo priekšlikumus par konkrēta lietotāja vajadzībām.

Sākot ar 2017. gada uzņēmums Brevini ir kļuvusi par daļu no korporācijas Dana Incorporated (ASV), pasaules ražotāja jomā, transmisijas, терморегулировочных un noslēgšanas tehnoloģijas.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē