Cear Motors

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Līdzstrāvas elektromotori Cear Motors Līdzstrāvas elektromotori Cear Motors Līdzstrāvas elektromotori Cear Motors
Apraksts
Līdzstrāvas elektromotori Cear Motors

Cear Motors (Itālija) ir viens no vadošajiem Eiropas elektromehānisko mašīnu ar līdzstrāvas tehnoloģiju ražotājiem. Viņu izstrādātie elektromotori un ģeneratori ir pierādījuši sevi ar izcilu veiktspēju un dinamisku veiktspēju, to konstrukcijas uzticamība un kompaktums padara tos par populāru pielietojumu ražošanas procesu ieviešanai daudzās nozarēs. Gandrīz pusgadsimtu ilga uzņēmuma pieredze šajā jomā un bagātīgais tehnoloģiskais mantojums ļauj mums izveidot mūsdienīgus un atbilstošus tehniskos priekšlikumus visiem citiem uzdevumiem.

Šīs markas elektriskās iekārtas tiek plaši izmantotas visā pasaulē plastmasas un gumijas ražošanā, metālapstrādes rūpniecībā (velmēšana, griešana, zīmēšana utt.), Papīra rūpniecībā, drukāšanā, stikla rūdīšanā, iepakošanas rūpnīcās un citos pielietojumos. Visi produkti ir izgatavoti saskaņā ar starptautiskajām prasībām un ieteikumiem, un tie tiek testēti, lai uzturētu augstākos kvalitātes standartus.

Galvenajam elektromotoru un līdzstrāvas ģeneratoru modeļu klāstam MGL sērijas kvadrātveida korpusā ir jaudas indikatori plašā diapazonā no 1 līdz 2300 kW, plašs veiktspējas raksturlielumu klāsts - no maza izmēra piedziņas ierīcēm līdz lieljaudas iekārtām lielām dizaina instalācijām. Dažādas konstrukcijas un uzstādīšanas veiktspējas, lai ātri un optimāli pielāgotos tehniskajam ražošanas procesam.

Papildus standarta vispārējām rūpniecības zonām uzņēmums ražo ļoti specializētas izstrādes, lai veiktu vilces funkcijas, pielietojumu jūrā (virszemes un zemūdens kuģos), gaisa kuģu iekārtu palaišanu un citas īpašas lietojumprogrammas.

Cear Motors S.p.a. - Itālijas ģeneratoru un līdzstrāvas motoru ražotājs, kas koncentrējas uz valsts oriģinālo iekārtu ražotāju vietējiem tirgiem - rūpniecisko un tehnoloģisko iekārtu ražotājiem. Uzņēmuma ražošanas programma aptver virkni elektrisko mašīnu jaudas līdz 2000 kW, elektroiekārtas tiek ražotas saskaņā ar EN 60034-1.

Cear ir pilnīgi neatkarīgs ražošanas uzņēmums ar savu pētniecības, attīstības, ražošanas un testēšanas nodaļu.

50 gadu laikā uzkrātās tehniskās zināšanas ļauj ražotājam radīt unikālus risinājumus elektriskās piedziņas jomā. Šis ražotājs ir īpaši spēcīgs specializētu elektropiedziņu projektēšanā un ražošanā - tie ir vilces motori un ģeneratori jūras virszemes transportam, elektromotori rezerves sistēmām spēkstacijās.

Cear ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas tagad ražo elektromotorus ar EExp aizsardzības klasi izmantošanai kategoriju telpās ar bīstami bīstamu vidi.

Cear Motori līdzstrāvas motoru klāsts
Līdzstrāvas motori MGL sērija (līdz 75 kW, līdz 5000 apgr./min., Ass augstums: 80 - 160 mm);
Kompensācijas tinumu motori MGL C 160..180 sērija (līdz 160 kW, līdz 4500 apgr./min., Ass augstums: 160 - 180 mm);
Motori ar kompensācijas tinumu MGL C 200..250 sērija (līdz 420 kW, līdz 3000 Nm, ass augstums: 200 - 250 mm);
Kompensācijas tinumu motori MGL C 280..400 sērija (līdz 1050 kW, līdz 12,5 kNm, ass augstums: 280 - 400 mm).
Vilces motori MGL C 500..710 sērija (līdz 2000 kW, līdz 32 kNm, ass augstums: 500 - 710 mm).

Papildus specializētajām lietojumprogrammām, kuru pamatā ir Gear DC elektriskās mašīnas, tiek izstrādāti arī vispārīgi rūpniecības risinājumi metalurģijas, ķīmijas, celulozes un papīra, tekstila, kokapstrādes un mašīnbūves rūpniecībai.

Šodien mūsu tehniskā nodaļa kopā ar Cear ir gatava piedāvāt jums individuāli attīstīt elektromotoru atbilstoši jūsu tehniskajām prasībām. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu inženieriem pa tālruni. Latvian.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē