Comer

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Reduktors
Apraksts
Planētu motori, gaitas reduktoru, pagrieziena reduktori un izplatītājiem, lai strādātu ar lauksaimniecības aprīkojumu
Līdzstrāvas motori Līdzstrāvas motori Līdzstrāvas motori
Apraksts
Līdzstrāvas motori

Itālijas rūpniecisko elektromotoru ražotājs Comer Srl darbojas kopš pagājušā gadsimta vidus. Sākot ar standarta asinhrono maiņstrāvas motoru izveidi, tie pamazām uzkrāj pieredzi un ievieš jaunus tehnoloģiskos sasniegumus, ir izveidojuši plašu augstas kvalitātes līdzstrāvas motoru klāstu. Viņu pētniecības un attīstības darbs ir bijis vērsts uz veiktspējas uzlabošanu un ideālas izturības un svara attiecības sasniegšanu. Kompaktums un liela jauda ir kļuvusi par galveno prioritāti, izstrādājot jaunus gan līdzstrāvas, gan maiņstrāvas elektromotoru modeļus.

Kopš frekvences vadības parādīšanās rūpnieciskajā vidē, darbojoties ar piedziņām, ir ieviestas jaunas tehnoloģijas, un tā dzima progresīvā asinhrono mašīnu līnija POWERTECH, kas izceļas ar izciliem veiktspējas rādītājiem. Pēc tam ģimene tika paplašināta ar virkni ļoti efektīvu pastāvīgā magnēta sinhrono motoru ar ārkārtīgi lielu griezes momenta un lieluma attiecību. Paralēli tam sākās vēja turbīnu iekārtu ģeneratoru izstrāde un ražošana.

Visā savas vēstures laikā viņi ātri ieguva impulsu, vispirms vietējā un pēc tam ārvalstu tirgū, galu galā gūstot panākumus, pateicoties izcilajiem inženiertehniskajiem risinājumiem. Viņi ir kļuvuši par uzticamu un mūsdienīgu partneri, kas ir gatavs pēc iespējas īsākā laikā un ar maksimālu efektivitāti, lai ar izdevīgiem sadarbības nosacījumiem un plašu pakalpojumu klāstu ražotu un piegādātu nepieciešamo daudzumu preču vienību.

Šajā laikā Comer motoru klāsts aptver daudzus rūpnieciskus pielietojumus un ir ļoti dažādu dizainu. Tie ir modeļi ar atvērtu un slēgtu korpusa dizainu, efektivitātes klases līdz super-premium līmenim (IE4), variācijas ar gaisa vai šķidruma dzesēšanu, klusākie un kompaktākie modeļi, kā arī individuāli dizaina risinājumi.

Plašs modeļu klāsts, liela tehnisko parametru un iestatījumu izvēle dažādām nozarēm. Viss ražošanas cikls un visi saražotie produkti atbilst ISO9001: 2008 kvalitātes standartam, katra produkta vienība tiek pārbaudīta uz īpašiem testa stendiem.

Saskaņā ar darbības principu COMER motori ir sadalīti šādās grupās:

Augstas veiktspējas asinhronie vāveru būru motori, visplašākā grupa ar lielu modeļu izvēli, jaudas diapazons no 0,19 līdz 1350 kW, korpuss ir izgatavots no lietā alumīnija vai, lielākiem izmēriem, ar vara plāksnēm. Aprīkots ar gaisa vai šķidruma dzesēšanu.
Augstas veiktspējas pastāvīgo retzemju magnētu sinhronie motori ar izcilu griezes momentu un dinamiku salīdzinoši mazā izmērā, jaudas diapazons no 6,1 līdz 880 kW. Augsta polaritāte ērtai kontrolei ar mazu ātrumu. Pieejami arī dažādi dzesēšanas veidi.
Līdzstrāvas motori ar kopējo augstumu no 80 līdz 200 mm, jaudas diapazons no 1,1 līdz 180 kW.
Visām motoru grupām ir daudz iespēju un individuāli iestatījumi.

Šīs markas produktu uzticamība un efektivitāte garantē maksimālu veiktspēju pat vissmagākajās un vissmagākajās rūpniecības vidēs, kā to prasa izvēlētais lietojuma profils.

Personalizēti dizaina priekšlikumi un individuāla pieeja nodrošina optimālu izvēli, lai piedziņa būtu vislabākā integrācijā un rentabla.

Comer Industries pārnesumu klāsts ietver šādus galvenos produktu veidus
plašs planetāro pārnesumkārbu klāsts koaksiālā un leņķiskā konstrukcijā ar griezes momentiem no 450 līdz 609 900 Nm, to visaptverošais pārnesumu attiecību piedāvājums aptver dažādas ražošanas skalas visdažādākajos pielietojumos, ļoti praktisks un pielāgojams moduļu dizains;
braukšanas (galīgās) pārnesumkārbas ar planētu pārnesumiem mobilajām mašīnām un aprīkojumam uz kāpurķēžu vai riteņu šasijas, kā arī modifikācijas darbam ar trošu cilindru un vinču piedziņām, ļoti efektīvi, uzticami un kompakti risinājumi, divu ātrumu modifikācijas, griezes momenta indikatori līdz 210 000 Nm;
pagriežamie zobrati darbam ar celtņu iekārtām, urbšanas mašīnām, betona sūkņiem un cita veida rūpniecības un celtniecības iekārtām, griezes momenta vērtības no 1400 līdz 138620 Nm;
milzīga pārnesumkārbu un multiplikatoru izvēle darbam ar lauksaimniecību, sākot no universālajiem universālajiem pārnesumiem līdz ļoti specializētām ierīcēm īpašām funkcionālām vienībām, leņķiskiem un paralēliem konstrukcijas veidiem, dažādiem inženiertehniskiem risinājumiem tādu uzdevumu veikšanai kā augsnes sagatavošana un apstrāde, mēslošana, apūdeņošana, barības izsmidzināšana, savākšana, apstrāde un izplatīšana, pļaušanas rast

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē