Līdzstrāvas motori

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Līdzstrāvas motori

Itālijas ražotājs rūpniecības elektromotoru Comer Srl датировано veic savu darbību jau kopš pagājušā gadsimta vidus. Uzsākot savu darbu, izveidojot standarta asinhrono motoru ac, tie, pakāpeniski uzkrājot pieredzi un iemiesojot dzīvē jaunas tehnoloģiskās iestrādnes, kas radīja plašs augstas kvalitātes dzinējiem, dc. Savu pētniecības un projektēšanas darbu ir vērsta uz uzlabotu veiktspēju un iegūtu ideālu attiecības spēka datu un svara rādītājiem. Mobilitāte un augsta jauda ir kļuvuši par galveno prioritāti attīstības jaunajiem modeļiem elektromotoru, gan līdzstrāvas, gan maiņstrāvas.

Kopš parādīšanās ražošanas vidē frekvences regulēšanas darbu piedziņas tika ieviestas jaunas tehnoloģijas, tā radās progressive lineāls asinhrono mašīnu POWERTECH raksturo izcilu sniegumu darba efektivitāti. Tad šī ģimene tika papildināti ar virkni ļoti sinhrono motoru ar pastāvīgajiem magnētiem ar ļoti augstu koeficientu vērtības griezes momentu un габаритных datus. Paralēli tam sākās izstrādes un atbrīvot ģeneratoru iekārtu vēja turbīnas.

Visā savā vēsturē tie strauji uzņēma tirdzniecības apjomi vispirms vietējā, bet pēc tam arī ārējā tirgū, galu galā, sasniedzot panākumus, pateicoties savām izcilu tehnoloģiju risinājumiem. Viņi ir pierādījuši sevi kā uzticamu un mūsdienu partneris ir gatavs īsā laikā un ar maksimālu atdevi veikt un nodot nepieciešamo summu preču vienībām uz izdevīgiem sadarbības nosacījumiem ar plašu pakalpojumu.

Šajā periodā sortiments dzinēju Comer aptver daudzas nozares pieteikumu un iesniedza visdažādākās versijas izpildi. Tas ir modelis, atklātā un slēgtā korpusa dizainu, klases efektivitāti līdz līmenim super premium (IE4), variācijas ar gaisa vai šķidruma dzesēšanu, maksimāli бесшумные un kompakti modeļi, kā arī individuālus dizaina risinājumus.

Plata līnija modeļiem, liela izvēle tehniskos parametrus un uzstādījumus, lai dažādu nozaru piemērošanu. Viss ražošanas cikls un visa ražojamā produkcija atbilst kvalitātes standartam ISO9001: 2008, katra produkta vienība tiek speciālos testēšanas stendos.

Elektrodzinēji COMER iedala šādās grupās pēc principa darbību:

Augstas veiktspējas asinhronie dzinēji ar короткозамкнутым rotoru visplašākā grupa ar lielu izvēli modeļus, jaudu diapazons ir no 0,19 līdz 1350 kw, Korpuss ir izgatavots no lietā alumīnija vai lieliem izmēriem, ar vara plāksnēm. Aprīkoti ar gaisa vai šķidruma tipu dzesēšanas.
Augstas veiktspējas sinhronie dzinēji ar nemainīgu редкоземельными magnētiem, ir izcilu griezes momentu un dinamiku ar salīdzinoši mazu gabarītus, jaudu diapazons ir no 6,1 līdz 880 kw. Augsta polaritāte ir viegli kontrolēt ar maziem ātrumiem. Ir pieejami arī dažāda veida dzesēšanas.
Līdzstrāvas motorus ar габаритной augstums no 80 līdz 200 mm, jaudas diapazons ir no 1,1 līdz 180 kw.
Visām grupām dzinējiem ir daudz опциональных iespēju un individuālo iestatījumu.

Drošība un efektivitāte preču šī zīmola nodrošina maksimālu veiktspēju pat visgrūtākajos un smagās rūpniecības apstākļos, saskaņā ar izvēlēto profilu pieteikumu.

Personas projektēšanas piedāvājumus un individuāla pieeja nodrošina optimālu izvēli par labāko integrāciju un izdevīgu darbību vadīt.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē