CONTROL TECHNIQUES

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Ierīces netraucētu sākt Ierīces netraucētu sākt
Apraksts
Ierīces netraucētu sākt sērija no kompānijas Leroy Somer atšķiras ar savu vienkāršību un darbā лаконичностью izpildi.
Elektromotors Elektromotors
Apraksts
Elektrodzinēji Control Techniques pārstāv plašu izvēli, procesa parametru, darba raksturojums un unikālu piedāvājumu strādāt agresīvu vidi ietekmi uz apkārtējās vides apstākļiem.
Frekvenču pārveidotāji AC Frekvenču pārveidotāji AC
Apraksts
Pārveidotāji Control Techniques ir ideāls, lai izveidotu jaunas sistēmas vadības spoguļi, tik un uzdevumiem, lai uzlabotu un iekārtu remonts. Mūsu inženieri ir veiksmīgi īstenoti projekti, lai aizstātu pārveidotāji Siemens, ABB, SSD Drives, Baumuller, Lenze, Parker, Eurotherm, Bosch Rexroth, AEG, Allen Bradley...
Servomotors Servomotors
Apraksts
Servo motori Control Techniques raksturo uzticamību un izciliem rādītājiem darba datu, maksimāli efektīvi un viegli darboties.

Angļu kompānija Control Techniques (iekļauta Nidec Corporation, iepriekš Emerson Industrial Automation) izstrādā un ražo pasaules tirgū ir vieni no visvairāk pieprasītie elektropreču jomā rūpnieciskās automatizācijas un piedziņas tehnoloģijas. Tie piedāvā saviem patērētājiem tikai augstas klases risinājumus, lai sasniegtu jaunu līmeni veiktspējas piedziņas iekārtas un taupītu resursu patēriņu.

Pamata kategoriju piegādājamo preču: frekvenču pārveidotāji AC, DC motori, servos, elektromotori, kontrolieri, ierīces netraucētu sākt, programmatūras produktus un plašu saistītie aksesuāri.

Servo motori Control Techniques raksturo uzticamību un izciliem rādītājiem darba datu, maksimāli efektīvi un viegli darboties. Ražošanas programma uzņēmumi salīdzinoši серводвигателей ietver šādas līnijas augsto tehnoloģiju produktu:

Unimotor fm universālā lineāls ar elastīgu arhitektūru, nominālais brīdī līdz 136 Nm, septiņas dimensijas, bagāta izvēle variācijas sensoru atsauksmes, ir ieteicams pieteikumus dažādu profilu režīmā, konstantas slodzes, droša aizsardzība no putekļiem un ūdens.

Unimotor hd - sērija сервомоторов, lai veiktu riņķveida un высокодинамичной darbi, nominālais brīdī līdz 85 Nm, zemas inerces, kompakts dizains, droša aizsardzība no putekļiem un ūdens.

NT Motors - miniatūras sērija ar modernizētu konstrukciju statora, lai nodrošinātu augstus rādītājus, kad mazo formās, brīdī līdz 6,3 Nm, zemas inerces, versija savienojumu NEMA vai IEC, hermētisks korpuss (pēc izvēles iespēju strādāt zem ūdens).

XV Motors - ekonomisks mazjaudas servo motori ar dotības motoru vairāk augstas klases, izdevīgs piedāvājums bez zaudējumiem kā, brīdī līdz 11,4 Nm, četras dimensijas.

MTX - lineāls modeļi, ar lielu inerci, lai attiecīgās prasības, kas ir viena tipa izmēru, kompakts iekštelpu dizains, dažādas variācijas saskarnes atgriezeniskās saites.

MTB - slotu сервомоторы, lai darbinātu kas kalpo avoti ar spriegumu 12 - 48 v DC.

Matador DCM - сервомоторы dc ar iebūvētu тахометром, mazo un высокодинамичные.

Pilnu tehnisko aprīkojumu, ieteicami šādi sērijas pārveidotāji ir attiecīgās markas: Digitax ST, Unidrive M, Epsilon EP vai MDS.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē