Elektromotors

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Elektromotors

Uzņēmums Control Techniques vienmēr ir gatava piedāvāt saviem klientiem jaunākās izstrādes jomā, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un uzticamu dzinēju sistēmām dažādās piemērošanas jomās, ar universālo konfigurācijas vai specifikācijām un prasībām attiecībā uz darba parametriem īpašas programmas. Visos gadījumos tie nodrošina augstāko veiktspējas līmeni un optimāli zems enerģijas patēriņš. Starp bagāto sortimentu viņu produktiem, jūs vienmēr varat izvēlēties piemērotāko variantu, lai konkrētā gadījuma ražošanas lietošanai.

Elektrodzinēji Control Techniques pārstāv plašu izvēli, procesa parametru, darba raksturojums un unikālu piedāvājumu strādāt agresīvu vidi ietekmi uz apkārtējās vides apstākļiem.

Šajā sadaļā ir apkopoti sērijas motoriem, lai universālā starpnozaru izmantošanu, kas atšķiras savā starpā konstruktīvu izpildi, aizsardzības pakāpi no ārējiem faktoriem un plašāka līmeņa sniegumu.

Īss raksturojums rūpniecības elektromotoru Control Techniques daudzpusīgu piemērošanu:
Sērija trīsfāzu asinhronā dzinēja LS light korpusā no alumīnija, standarta energoefektivitātes klase IE1, jauda līdz 45 kw. Izdevīgu un uzticamu piedāvājumu stabilu un ilgtermiņa darbs, kas sastāv no dažādu ražošanas iekārtu.

Augstas izšķirtspējas versijas asinhrono motoru ar alumīnija rāmi LSES atbilst klasēm IE2 (augsts) un IE3 (premium). Kompakts dizains un ietaupīt enerģijas resursus, jauda modeļu sēriju līdz 200 kw.

Trīsfāžu elektrodzinēju sērijas FLS ar čuguna korpusu, standarta energoefektivitātes klase IE1, jaudu līdz 750 kw. Izdevīgu un uzticamu piedāvājumu stabilu un ilgtermiņa darbs, kas sastāv no dažādu ražošanas iekārtu.

Plata līnija asinhrono dzinēju FLSES līdz 900 kw ar klasēm energoefektivitātes darbi IE2 (augsts), IE3 (premium) un IE4 (super premium). Izturīgs korpuss no čuguna un augsta izturība pret smagu nosacījumiem, piedāvājums piedziņas iekārtas ar paaugstinātu ražošanas slodzēm.

Series dzinēji PLSES ar брызгозащищенным korpusu no alumīnija vai tērauda atkarībā no gabarītiem, jaudu līdz 900 kw.

Augstas efektivitātes elektromotori klases IE2, IE3 sērijas PLSES ar брызгозащищенным korpusu no alumīnija vai tērauda, veiktspēju līdz 900 kw, kompakts izmērs.

Vienfāzes motori LSPR un LSP jaudu līdz 5,5 kw, uzticamu un viegli uzstādīt, augsts starta brīdī.

Ir pieejami arī variācijas izpildes izmantošanu vietās ar agresīviem faktoriem un atbilstību higiēnas noteikumiem, jo īpaši pārtikas nozarē.

Nopirkt общепромышленные elektrodzinēji no Control Techniques, lai uzzinātu cenu un vairāk informāciju par produktu Jūs varat vēršoties pie mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē