Himmel technologies

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Rūpnieciskās pārnesumkārbas Rūpnieciskās pārnesumkārbas Rūpnieciskās pārnesumkārbas
Apraksts
Rūpnieciskās pārnesumkārbas

Lielā Eiropas rūpniecības asociācija HIMMEL technologies vada 8 uzņēmumus, kas pasaules tirgū izlaiž pirmās klases industriālos priekšlikumus piedziņas iekārtu, darbgaldu, automatizācijas un vadības tehnoloģiju, notekūdeņu novadīšanas, tehnoloģiskā dizaina un atkritumu apstrādes jomā. Viņi vienmēr ir gatavi individuālai attīstībai atbilstoši klientu specifikācijām, viņu novatoriskā pieeja un profesionālā pieredze ļauj viņiem īstenot savas idejas.

Uzņēmums tika dibināts pēckara gados (1947. gadā) un sāka savu ceļu ar elektromotoru un pārnesumkārbu remonta darbnīcu, 1967. gadā tika iegūta pirmā rūpnīcas ēka, un, pakāpeniski palielinot ražošanas spēkus, tā pārvērtās par spēcīgu ražošanas apvienību ar lielu potenciālu, paliekot uzticīgs senajām tradīcijām. ģimenes bizness:

stabilitāte un uzticamība kā ilgtspējīgu panākumu atslēga
zinātības tehnoloģiju radīšana un pielietošana
pastāvīga attīstība un izaugsme visos virzienos
maksimāla elastība attiecībā pret klientiem

Mums viena no Himmel uzņēmuma prioritārajām jomām ir piedziņas tehnoloģiju sektors, proti, elektromotori rūpnieciskai izmantošanai darbam ar dažādiem instrumentiem un darbgaldiem (frēzēšana, zāģēšana, urbšana un cita veida mehāniskā apstrāde).

Mēs piegādājam lielu Himmel plakano trīsfāžu asinhrono motoru ar dažādiem vārpstu galiem variantu sortimentu:

motori ar fiksējošiem atlokiem darbam ar ripzāģiem ar ātras maiņas iespējām un pozicionēšanas variācijām (kombinācijā ar konusveida pārnesumiem);
ar spīļpatronām instrumenta vai cilindriskas daļas nostiprināšanai;
motora vārpstas ar HSK instrumentu turētājiem;
ar hidrauliskām saspiešanas sistēmām;
ar hidrauliskām sistēmām pielāgotu vārpstu;
ar standarta vārpstu (atslēgu savienojums).
Mēs piedāvājam arī mūsdienīgus un ārkārtīgi uzticamus cilindru motorus konveijeru sistēmu aprīkošanai.

Himmel piedāvā plašu papildu piederumu un modifikāciju klāstu visiem saviem produktiem pēc klienta ieskatiem, kā arī personīgo attīstību.

Sadaļā sniegtais pārnesumkārbu klāsts tiek izmantots maza ātruma mašīnām, un tas aptver dažādas nozares, pēc pasūtījuma ir pieejamas gan atsevišķas reduktori ar dažādiem dizaina pielāgojumiem, lai pielāgotos motoram, gan gatavas motorizētas versijas ar elastīgu dizainu, lai viegli integrētu piedziņas sistēmās.

Izmantotie materiāli ir augstas kvalitātes čuguna markas, kurām ir zemas vibrācijas īpašības. Korpusiem ir kompakts dizains, transmisijas elementi iziet papildu mehāniskās un termiskās apstrādes posmus, lai nodrošinātu vienmērīgāko, klusāko un izturīgāko piedziņas darbību. Smērvielas ir noslēgtas ar speciāliem blīvējumiem, lai novērstu noplūdi vai piesārņojumu ar suspendētām daļiņām, kas ir kritiska prasība daudzos gadījumos.

Uzņēmuma HIMMEL ražošanas programma atbilstoši šai tematiskajai sadaļai:

dzenošās pārnesumkārbas un pārnesumkārbas ar jaudu līdz 160 kW, plašu konstrukcijas variāciju un darbības parametru diapazonu;
kompaktas spirālveida pārnesumkārbas un paralēlas vārpstas motori ar jaudu līdz 160 kW, augsti griezes momenta rādītāji, ievērojams vietas ietaupījums salīdzinājumā ar līdzvērtīgiem koaksiālajiem modeļiem, plašs izmēru klāsts un montāžas iespējas;
leņķiskās konusveida spirālveida pārnesumkārbas un pārnesumkārbas motori ar jaudu līdz 160 kW, kā arī plašs integrācijas elementu izmēru un kombināciju klāsts;
leņķa tārpu un spirālveida tārpu pārnesumkārbas un pārnesumkārbas motori ar jaudu līdz 22 kW, augstu pārnesumu attiecību un darba efektivitāti, plašu dažādu dizainu modeļu klāstu;
specializēti izstrādājumi specializētiem lietojumiem, jo īpaši pārnesumkārba maisītāju piedziņai, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas, viena sliežu ceļa konveijeri, variatori ar dažāda veida nepārtraukti maināmām transmisijām (siksna, berze, ķēde).

Jūs varat iegādāties elektromotorus un pārnesumkārbas vai reduktorus no ražotāja HIMMEL, norādīt papildu informāciju vai uzzināt preču cenu, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē