Elektromotors

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Elektromotors

Uzņēmums Leroy Somer vienmēr ir gatava piedāvāt saviem klientiem jaunākās izstrādes jomā, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un uzticamu dzinēju sistēmām dažādās piemērošanas jomās, ar universālo konfigurācijas vai specifikācijām un prasībām attiecībā uz darba parametriem īpašas programmas. Visos gadījumos tie nodrošina augstāko veiktspējas līmeni un optimāli zems enerģijas patēriņš. Starp bagāto sortimentu viņu produktiem, jūs vienmēr varat izvēlēties piemērotāko variantu, lai konkrētā gadījuma ražošanas lietošanai.

Elektrodzinēji Leroy Somer pārstāv plašu izvēli, procesa parametru, darba raksturojums un unikālu piedāvājumu strādāt agresīvu vidi ietekmes ārējās vides faktoriem.

Šajā sadaļā ir apkopoti sērijas motoriem optimizēta sastāvā mainīgas frekvences-regulētā piedziņas. Šādas sistēmas vadība ļauj maksimāli efektīvi un taupīgi izmantot garīgajā darbā patērēto enerģiju, izvest automatizāciju, lai jaunā līmenī un nodrošina uzticamu piedziņas un piedziņas iekārtas.

Īss raksturojums elektromotoru Leroy Somer ir ideāli piemērotas, lai kontrolētu frekvences pārveidotāju:
Asinhrono dzinēju sērijas CPLS piemīt augstas rādītājiem izejas jaudas un pie tam salīdzinoši nelieliem izmēriem, kas padara tos salīdzināmi ar elektromotori, līdzstrāvas, un tās var viegli aizvietot pēdējo. Šī līnija motoriem, darbojas plašā ātruma diapazonā (0 - 10000 apgr./min) saglabājot pastāvību pieteikto nominālo vērtību, griezes moments līdz 2900 Nm.

Asinhrono dzinēju sērijas LSMV veikts pēc standartiem IEC un energoefektivitātes atbilst augstas klases IE2, tie nodrošina uzturēšanu griezes momentu plašākā ātruma diapazonā, jauda līdz 132 kw. Praktisks modulāra konstrukcija, lai papildaprīkojums ir pieejams plašs piederumu un funkcionālo bloku.

Augstas lineāls sinhrono elektromotoru ar ierosināšanas no pastāvīgiem magnētiem LSRPM - Dyneo ir izcilu darba rādītāji pārsniedz energoefektivitātes super premium klases IE4, diapazons jaudu līdz 350 kw. Konstruktīvais izpildījums standartiem IEC ļauj viegli nomainīt asinhronie motori, lai panāktu maksimālu veiktspēju, augsta līmeņa taupītu enerģijas resursus.

Sērija PLSRPM - Dyneo papildina iepriekš minēto līniju vēl vairāk высокомощными modeļiem robežās vērtību no 315 līdz 500 kw, atšķiras no jaunāko produktu dizainu, korpusa, ir брызгозащищенное izpildi.

Kombinēta sērija VARMECA ir trīsfāzu maiņstrāvas dzinējs ar jaudu līdz 7,5 kw ar iebūvētu frekvenci, lai decentralizētu pārvaldības griešanās ātrumu pievada, ieprogrammēts, lai darbs ar dažāda veida pieteikumu (sūkņi, ventilatori, iekraušanas-разгрузочное iekārtas un citi).

Īss raksturojums rūpniecības elektromotoru Leroy Somer daudzpusīgu piemērošanu:
Sērija trīsfāzu asinhronā dzinēja LS light korpusā no alumīnija, standarta energoefektivitātes klase IE1, jauda līdz 45 kw. Izdevīgu un uzticamu piedāvājumu stabilu un ilgtermiņa darbs, kas sastāv no dažādu ražošanas iekārtu.

Augstas izšķirtspējas versijas asinhrono motoru ar alumīnija rāmi LSES atbilst klasēm IE2 (augsts) un IE3 (premium). Kompakts dizains un ietaupīt enerģijas resursus, jauda modeļu sēriju līdz 200 kw.

Trīsfāžu elektrodzinēju sērijas FLS ar čuguna korpusu, standarta energoefektivitātes klase IE1, jaudu līdz 750 kw. Izdevīgu un uzticamu piedāvājumu stabilu un ilgtermiņa darbs, kas sastāv no dažādu ražošanas iekārtu.

Plata līnija asinhrono dzinēju FLSES līdz 900 kw ar klasēm energoefektivitātes darbi IE2 (augsts), IE3 (premium) un IE4 (super premium). Izturīgs korpuss no čuguna un augsta izturība pret smagu nosacījumiem, piedāvājums piedziņas iekārtas ar paaugstinātu ražošanas slodzēm.

Series dzinēji PLSES ar брызгозащищенным korpusu no alumīnija vai tērauda atkarībā no gabarītiem, jaudu līdz 900 kw.

Augstas efektivitātes elektromotori klases IE2, IE3 sērijas PLSES ar брызгозащищенным korpusu no alumīnija vai tērauda, veiktspēju līdz 900 kw, kompakts izmērs.

Vienfāzes motori LSPR un LSP jaudu līdz 5,5 kw, uzticamu un viegli uzstādīt, augsts starta brīdī.

Ir pieejami arī variācijas izpildes izmantošanu vietās ar agresīviem faktoriem un atbilstību higiēnas noteikumiem, jo īpaši pārtikas nozarē.

Īss raksturojums kolekcijas взрывозащищенных asinhrono elektrodzinēju Leroy Somer
Sērija FLSD ar взрывонепроницаемой apvalku, lai izmantotu zonā 1 un 21, klasifikācija Ex d (vai de) II B T4 - Ex d (vai de) II C T4 un Ex tD A21 IP65 T125°C, pēc pieprasījuma, arī var tikt izpildīts temperatūras klasē T5 (T100°C). Jauda līnijas izmēriem līdz 400 kwh, čuguna korpuss.

Sērija FLSE un LSE ar paaugstinātu aizsardzību pret dzirksteļošana un palielināt pieļaujamo temperatūras režīma, lai zonām 1 un 21, kategorija Ex e II T3 / Ex tD A21 IP65 T125°C, pēc pieprasījuma, arī T3 VIK un T4. Jauda modeļu sēriju līdz 55 kw, alumīnija korpuss.

Sērija неискрящих elektromotoru FLSN un LSN, lai izmantotu zonā 2 un 22 kategorija Ex nA II T3 / Ex tD A22 IP55 T125°C, pēc pieprasījuma, arī T3 VIK. Jauda modeļu sēriju līdz 675 kwh, alumīnija vai čuguna korpuss atkarībā no sērijas.

Sērija пылевзрывозащищенных dzinēju LSPX un FLSPX darbu zonā 21, klase Ex II 3D, temperatūras klase noklusējuma T125 °C. Jauda modeļu sēriju līdz 400 kwh, alumīnija un čuguna korpusa atkarībā no izvēlētā modeļa.

Sērija пылевзрывозащищенных dzinēju FLSE un LSEX darbu zonā 22, klase Ex II 2D, temperatūras klase noklusējuma T125 °C, pēc pieprasījuma T100 °C. Jauda modeļu sēriju līdz 675 kwh, čuguna станина.

Īss raksturojums tehnoloģiju attīstības darba apstākļos un paaugstinātas temperatūras vidē:
Высокотемпературная versija izpildes līniju asinhrono elektromotoru LS (alumīnijs), FLS (čuguns), lai ekspluatācijas trīs režīmos 85 °C, 135 °C līdz 150 °C, jaudu līdz 55 kw. plašs modeļu sortiments, lielisks risinājums, lai piedziņas сушильных kameras, krāsnis apdedzināšanai, ventilācijas sistēmām. Tie ir labi aizsargāti no saskares iekšā ražošanas putekļiem un mitruma (ūdens šļakatas, strūklas).

Sērija trīsfāžu elektrodzinēju LSFA ar īpašu pagarinātu konstrukciju vārpstas spēj izturēt temperatūru līdz 750 °C, ideāls piedāvājums, lai apgādātu krāšņu dažāda profila, jauda 15 kw. Korpuss ir izgatavots no alumīnija, čuguna atloki, iekštelpu dizains.

Elektrodzinēji dūmu novadīšanas sistēmu un siltuma izlietnes sērijas LSHT, FLSHT kas nodrošina darba drošību specializētu ventilatori gadījumā miglošanas, ugunsgrēka, pirms 2 stundām, ja temperatūra sasniedz veselus 400 °C. Plašs jaudu diapazons (līdz 500 kw), односкоростные un двухскоростные versijas ar dažādām attiecībām tehniskās ekspluatācijas parametrus. Slēgta konstrukcija no čuguna vai alumīnija atkarībā no modeļa.

Sinhronie dzinēji ar pastāvīgiem magnētiem liftu ražošanas Leroy Somer:
Sērija XAF ir četri kopējais augstums, maksimālā slodze uz asi ir 6000 kg, piemērots kabīnes kravnesību līdz 2500 kg, maksimālais svars kabīnes nedrīkst pārsniegt 3200 kg Divas iespējas diametra trīsi katram tipizmēriem.

Sērija XAF NA pārstāv divi gabarītiem, maksimālā slodze uz asi ir 9700 kg, piemērots kabīnes ar celtspēju līdz 3500 kg, maksimālais svars kabīnes nedrīkst pārsniegt 5100 kg

Sērija XAP ir maza izmēra, kompakta lineāls, maksimālā slodze uz asi ir 2200 kg, piemērots kabīnes ar celtspēju līdz 1000 kg, maksimālais svars kabīnes nedrīkst pārsniegt 1300 kg Divas iespējas diametra trīsi katram tipizmēriem.

Sērija Z visspēcīgākais, no iesniegtajiem, plašs modeļu sortiments, ārējais izpildījums rotora, maksimālā slodze uz asi ir 22000 kg, piemērots kabīnes kravnesību līdz 5000 kg, maksimālais svars kabīnes nedrīkst pārsniegt 6500 kg

Nopirkt elektromotori liftu Leroy Somer, lai uzzinātu cenu un vairāk informācijas par produktiem Jūs varat vēršoties pie mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē