Motor-reduktori

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Motor-reduktori

Pazīstamā eiropas sabiedrība Leroy Somer ražo plašu elektrotehnikas produktu, tai skaitā plašs sortiments reduktoru un motor-reduktori ar griezes momenta diapazonu no 30 līdz 23000 Nm. Viņi pelnīti ir pierādījuši sevi tirgū piedziņas ražošanu, pateicoties augstas efektivitātes piemērošanu, izcilajam izpildes kvalitāti, izcilu uzticamību darbā un ilgai termiņu pakalpojumu.

Šajā sadaļā tiek piedāvātas dažāda veida zvejas rīkus соосной konfigurācijas vārpstas komplektā ar elektromotoru. Lai darbotos dažādās ātrgaitas režīmos blokos šeit tiek izmantoti cilindriskie zobpārvadi un sazobes vai gliemežzobrata (zobratu-skrūvju) datu pārraidi. Lai saglabātu darba vietas соосная darbs arī tiek veikta paralēli kopā vairāk kompaktā korpusā attiecīgā tipa reduktoru.

Īpašos ekspluatācijas apstākļos pārstāv specializētas sērijas bāzes, standarta modeļu konstrukcijas kuriem veiktas visas nepieciešamās izmaiņas, lai nodrošinātu atbilstību reglamentējošo darbību.

Īss pārskats līniju соосных motoru-reduktoru ražošanas Leroy Somer
Compabloc cilindriskas pārraides vienas, divu, trīs un četru konfigurācijas, plašu redukcijas numurus, līdz 16000 Nm. Моноблочный kompakts dizains kastes, augsta mehāniskā izturība un izturība pret радиальным slodzēm, liela izvēle un montāžas variantu, reverss.

Manubloc - paralēli cilindriski pārraides divu un trīs soļu konfigurācijas, plašu redukcijas numurus, līdz 14500 Nm. Ļoti kompakta konfigurācija, lai pieteikumus, kas prasa minimālu uztveršanas darba vietas, lai instalētu. Augsta veiktspēja un zems trokšņa līmenis, iespēja reversās norisi.

Poulibloc - paralēli cilindriski pārraides vienā un divpakāpju konfigurācija, unikālā konstrukcija nodrošina universālo montāžas risinājumi, līdz 13000 Nm. Korpuss ir ļoti stingrs un stabilu arhitektūra, blīves un pastiprinājumu balsta mezglu, dobi vārpsta ar drošības vāku.

Minibloc - kompakts gliemežzobrata pārvadi ar augstu diapazonu instalācijas redukcijas koeficienti (līdz 2700), одноступенчатая konfigurācija, zems trokšņu līmenis.

Sprādziendrošu versijas motoru-reduktoru iepriekš darba apstākļos, kam potenciāli bīstamās gāzes vide un putekļiem, zona 1, 2 un 21, 22, attiecīgi.

Energoefektīvas versija kombinācijā ar электромоторами DYNEO, augsts LIETDERĪBAS koeficients un enerģijas taupīšana.

Motor-reduktori ar iebūvētu frekvenci VARMECA, lai ietaupītu vietu, samazinot izmaksas, montāžas elementi, vienkāršs un uzticams darbībā.

Speciālais reduktoru, lai ieverot pārtikas nozare, nodrošinot tīrību, drošību, гигиеничности ražošanas vidi, drošību un izturību pret agresīvu жидкостям.

Īss pārskats līniju stūra motoru-reduktoru ražošanas Leroy Somer
Orthobloc - kompakts коническо cilindriskas pārraides ar trīspakāpju konfigurācijas, plašu diapazonu redukcijas skaitļu vērtības griezes momentu līdz 23000 Nm. Моноблочный kompakts dizains čuguna kastes, augsta mehāniskā izturība un izturība pret slodzēm. Izejas dobi vārpsta ar kontakta vāku vai усадочным diska, vai cietā cilindrisku vārpstu.

Multibloc - kompakts gliemežzobrata pārvads ar universālu dizainu, lai plaša spektra montāžas risinājumus, maksimālā elastība, lai viegli integrēt. Tie ir одноступенчатую konfigurācijas rīkiem, strādā klusi, vērtības griezes momentu līdz 1500 Nm.

Minibloc - kompakts червячно cilindriskas pārraides ar augsta diapazona instalācijas redukcijas koeficienti (līdz 623), одноступенчатая konfigurācija, zems trokšņu līmenis.

Sprādziendrošu versijas motoru-reduktoru iepriekš darba apstākļos, kam potenciāli bīstamās gāzes vide un putekļiem, zona 1, 2 un 21, 22, attiecīgi.

Energoefektīvas versija kombinācijā ar электромоторами DYNEO, augsts LIETDERĪBAS koeficients un enerģijas taupīšana.

Motor-reduktori ar iebūvētu frekvenci VARMECA, lai ietaupītu vietu, samazinot izmaksas, montāžas elementi, vienkāršs un uzticams darbībā.

Speciālais reduktoru, lai ieverot pārtikas nozare, nodrošinot tīrību, drošību, гигиеничности ražošanas vidi, drošību un izturību pret agresīvu жидкостям.

Īss pārskats lineāli precizitātes motoru-reduktoru ģimenes Dynabloc ražošanas Leroy Somer
Lineāls sērijas Dynabloc dalās atkarībā no rādītājiem spēles pārnesumu divās grupās:

standarta spēles (10 - 30 угл. mīna)

Sērija соосных cilindrisku reduktoru Cb Dynabloc ar efektivitāti darbā ne mazāk kā 95%, līdz 1600 Nm nemainīgā līmenī, spēles 18 - 22 угл. min. Komplektācijā сервомоторами Unimotor fm, ideāls piedāvājums, lai piemērotu sastāvā uzstādīšana ar augstu инерционной загруженностью, kompakts dizains un augsta stingrība.

Sērija червячно-cilindrisku reduktoru Mb Dynabloc, atbalsts pastāvīgu griezes momentu līdz 750 Nm, spēles, 10 - 30 угл. min. Komplektācijā сервомоторами Unimotor fm vai Unimotor hd atkarībā no tipizmēra, ekonomisks piedāvājums pieteikumu sastāvā uzstādīšana ar augstu инерционной загруженностью, kompakts dizains ar universālo montāžas iespējām un klusa darbība.

Sērija коническо-cilindrisku reduktoru Ot Dynabloc raksturo augstas veiktspējas un ir LIETDERĪBAS koeficients 95% ar pastāvīgu nozīmi griezes momentu līdz pat 2500 Nm, spēles, 9 - 22 угл. min. Iebūvējamās servo motori Unimotor fm ir lieliska izvēle, lai strādātu sastāvā uzstādīšana ar augstu инерционной загруженностью, kompakts un izturīgs dizains.

zems spēles (1 - 10 угл. mīna)

Sērija gliemežzobrata pārvadiem Mjd Dynabloc programmām ar augstām prasībām pret rādītājiem spēles 1 - 10 угл. min un augstas крутильной vardarbību, maksimālā izturība pret augstu инерционным slodzēm, brīdī pirms 668 Nm. Praktisks dizains ļauj ietaupīt darba telpu, kas ir ļoti zems trokšņu līmenis. Var uzstādīt uz izvēli сервомотор sērijas Unimotor hd vai Unimotor fm, atkarībā no darba rakstura (nepārtrauktā režīmā, vai arī ir ciklisks ar augstu dinamiku).

Planētu сервомотор-pārvads Pje Dynabloc programmām ar augstām prasībām pret rādītājiem velosipēdiem 8 - 14 угл. min un augstas крутильной vardarbību, maksimālā izturība pret augstu инерционным slodzēm, lai strādātu ar ātrumiem līdz 6000 apgr./min., laikā līdz 340 Nm. Kompakts dizains un daudz pieejamās pozīciju montāžai. Var uzstādīt uz izvēli сервомотор sērijas Unimotor hd vai Unimotor fm, atkarībā no darba rakstura (nepārtrauktā režīmā, vai arī ir ciklisks ar augstu dinamiku).

Planētu сервомотор-pārvads Pjr Dynabloc pieteikumu ar ļoti augstām prasībām pret rādītājiem spēles 2 - 7 угл. min un augstas крутильной vardarbību, maksimālā izturība pret augstu инерционным slodzes izturība, augsta slodzes spēju, lai strādātu ar ātrumiem līdz 6000 apgr./min, moments līdz 600 Nm. Kompakts dizains un daudz pieejamās pozīciju montāžai. Var uzstādīt uz izvēli сервомотор sērijas Unimotor hd vai Unimotor fm, atkarībā no darba rakstura (nepārtrauktā režīmā, vai arī ir ciklisks ar augstu dinamiku).

Nopirkt, paralēli pārvads un motor-reduktori no Leroy Somer, lai uzzinātu cenu un vairāk informāciju par produktu Jūs varat vēršoties pie mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē