Piedziņa

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Piedziņa

Elektrotehniskā kompānija Leroy Somer, kas ir viens no lielākajiem ražotājiem zemsprieguma elektromotoru līdzstrāvas un maiņstrāvas, sinhrono un asinhrono ģeneratoru, reduktoru un motor-reduktori, ilgu laiku palika prom no tiešas līdzdalības izstrādē un ražošanā, vadības ierīču pašu электромашинами, dodot priekšroku izmantot savos projektos iekārtas meitas uzņēmumi, grupas Emerson.
Bet īpatnība strādāt ar gala patērētājiem un OEM-ražotāju iekārtām (līdz pat 80% ko ražo kompānija Leroy Somer iekārtu individuāli izgatavotas saskaņā ar prasībām, procesa klienta, 20%-sērijveida iekārtas) piespieda kompāniju Leroy Somer uzņemas pilnu atbildību par sistēmas uzticamību elektropiedziņas un sākt izlaist savu sērija elektropiedziņas maiņstrāvas Powerdrive.
Šodien pasaules tirgū elektropiedziņas uzņēmums Leroy Somer ar savu комплектным risinājums šajā jomā, elektropiedziņas - тандемом elektropiedziņas Powerdrive MD2/FX un elektromotoru sērijas CPLS, FLSES, PLSES, LSRPM, veiksmīgi konkurē ar pasaules līderiem nozarē. Šādus rezultātus izdevies sasniegt, tikai pateicoties vienam no kompānijas pamatprincipiem: "Mūsu kompetence būvniecības jomā automatizētās elektropiedziņas vairākām kārtām lielāks, nekā mūsu klientu, un tā ir mūsu atbildības zona vienmēr ir vairāk, nekā vienkārši ražošana no atsevišķiem komponentiem. Nepārtrauktu tehnoloģisko procesu – tam mēs izstrādājam un ražojam to aprīkojumu".
Šodien, mūsu inženieri aktīvi izmanto frekvenču pārveidotāji Powerdrive MD2/FX, lai izveidotu sistēmu automatizētās elektropiedziņas tādās nozarēs, piemēram, papīra, metalurģija, ieguves, ķīmijas, cukura, kabeļu, cementa ražošana...

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē