Menzel

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Elektrodzinēji, līdzstrāvas Menzel Elektrodzinēji, līdzstrāvas Menzel Elektrodzinēji, līdzstrāvas Menzel
Apraksts
jauda līdz 2000 kW, kompakta moduļu konstrukcija, pielāgojama
Asinhrono elektrodzinēju Menzel Asinhrono elektrodzinēju Menzel Asinhrono elektrodzinēju Menzel
Apraksts
jauda līdz 1400 kW (zemspriegums) un līdz 9000 kW (augstspriegums), plašs konfigurāciju klāsts
Dzīvie ruļļi elektrodzinēji Menzel Dzīvie ruļļi elektrodzinēji Menzel Dzīvie ruļļi elektrodzinēji Menzel
Apraksts
jauda līdz 130 kW, lieljaudas darbība, liela kravnesība, velmētavām
Grafīts  sukas uz motoriem Menzel Grafīts  sukas uz motoriem Menzel Grafīts  sukas uz motoriem Menzel
Apraksts
viss apkopei nepieciešamo komponentu klāsts
Komplektējošie uz motoriem Menzel Komplektējošie uz motoriem Menzel Komplektējošie uz motoriem Menzel
Apraksts
viss apkopei nepieciešamo komponentu klāsts

MENZEL Elektromotoren GmbH (Vācija) ir liels starptautisks uzņēmums, kas ražo plašu elektromotoru klāstu visiem rūpnieciskajiem lietojumiem. Viņu vēsture aizsākās 20. gadsimta sākumā un ir izveidojusi gandrīz gadsimta pieredzi piedziņas tehnoloģiju jomā.

Uzņēmumam ir milzīgas ražošanas jaudas Eiropā, plaši uzglabāšanas resursi un vienmēr ir gatavs piegādāt preces pēc iespējas ātrāk pēc klienta pieprasījuma. Īpaši uzticami, izturīgi un praktiski risinājumi ar elastīgu arhitektūru ļauj jebkuru uzņēmumu aprīkot ar visaugstākajiem standartiem.

MENZEL Elektromotoren patērētājam nodrošina visu veidu un izmēru elektromotorus, uzstādāmie parametri ir ļoti dažādi, tiek ņemti vērā visi individuālie pieprasījumi. Katrai izstrādājuma vienībai tiek veikta galīgā pārbaude speciāli aprīkotā testēšanas telpā.

SAISTĪTO PRODUKTU DAĻA ŠĀDĀS APAKŠPROGRAMMĀS:

  • Vāverveidīgs indukcijas motors dažādiem lietojumiem, augsta efektivitāte, kompakts un izturīgs dizains. Universāla modeļa līnija, kas pieejama visu tipu dzesēšanas sistēmās (IC 01, IC 06, IC 411, IC 416, IC 611, IC 616, IC 666, IC 81W, IC 86W, IC 511) un korpusi pret dažādām ārējām ietekmēm . Jauda diapazonā modeļiem ar zemu spriegumu no 75 kW, vidēja un augsta līmeņa līdz 25000 kW.
  • Fāzes rotora indukcijas motori smagajai rūpniecībai. Efektīvs, uzticams un ekonomisks aprīkojums tādu ierīču darbībai, kurām ir liela mehāniskā slodze. Pieejama universāla modeļu līnija, dažādu veidu dzesēšanas sistēmas (IC 01, IC 411, IC 611, IC 616, IC 666, IC 81W, IC 511) un aizsardzības līmeņi pret ārējām ietekmēm. Jaudas diapazons zemsprieguma modeļiem sākas no 75 kW, vidēja un augsta līmeņa - līdz 25 000 kW.
  • Modulāra, kompakta līdzstrāvas motori izmantošanai dažādās jomās. Augsts veiktspējas līmenis, tikai labākie materiāli, stingra kontrole un atbilstība piemērojamajiem standartiem (EN 60034 un IEC 34). Sortimentā ir zemsprieguma modeļi ar jaudu no 20 līdz 2000 kW, aizsardzību līdz IP 53, ar dzesēšanas veidiem IC 06, IC 17, IC 37, IC 86W vai IC 666. Kā papildu aprīkojums tiek piedāvāts plašs sensoru un citu mērīšanas un uzraudzības ierīču klāsts.
  • Specializēti dzinēji. Tie ir individuāli izstrādāti modeļi, kas pielāgoti konkrētiem lietojumiem: ūdensnecaurlaidīgiem, sprādziendrošiem, celtņiem, trīsfāžu asinhronajiem ģeneratoriem, frekvences pārveidotājiem, testa solu piedziņas sistēmām un citām modifikācijām.

Mūsu speciālisti jums nekavējoties ieteiks citu modifikāciju izgatavošanas laiku vai individuālas specifikācijas.

Visas preču vienības pirms izlaišanas obligāti pārbauda specializētajos stendos, kuri ir aprīkoti ar vismodernākajiem elektriskajiem un mehāniskajiem skaitītājiem kontroles testa veikšanai.

Visi produkti ir sertificēti un atbilst starptautiskajam kvalitātes standartam DIN EN ISO 9011.

Jūs varat iegādāties Menzel elektromotorus, uzzināt cenu un vairāk informācijas par produktu, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē