Vahle motorizētās kabeļu spoles

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
imagebg
Vahle motorizētās kabeļu spoles

Vahle ir izstrādājis plašu motoru spoļu klāstu elastīgu spēka un vadības kabeļu automātiskai uztīšanai. Tos aktīvi izmanto, lai organizētu mobilo iekārtu elektrifikāciju, jo īpaši dažāda veida celtņiem: portāla, portālceltņu, kuģu, doku, pacēlāju, greiferu, ratiņu un citu celšanas un transportēšanas ierīču.

LT/LTM spoles darbina ar iebūvētiem augsta griezes momenta motoriem un var būt arī aprīkots ar speciālu magnētisko sajūgu, kas nodrošina nepieciešamo spēku, lai vilktu trosi jebkurā virzienā un ar jebkuru ātrumu noteiktajās robežās. Pamata korpuss ir aizsargāts pret putekļiem un mitrumu, augstākas prasības pēc pieprasījuma. Lai aizsargātu pret koroziju, tērauda mucas tiek cinkotas vai uz virsmas tiek uzklāts gruntējums un epoksīda sveķu lakas virskārta.

Papildus vispārējas nozīmes kabeļu tvertnēm vienmēr ir pieejamas specializētas versijas īpašiem apstākļiem un prasībām: karsts klimats, jūras pielietojums, agresīva vide, sprādzienbīstamas zonas. Kā arī šķirnes plakano kabeļu, šļūteņu (ūdens, gaisa, gāzu padevei), tērauda trosēm un citiem veidiem.

Ir izstrādātas īpašas ātrgaitas ruļļu sērijas un lieljaudas sērijas ar elektroniski vadāmiem liela griezes momenta motoriem, hidrauliskām piedziņām ar nemainīgu vai mainīgu griezes momentu.

SVARĪGS! Lai izvēlētos motora trumuļa modeli, ir jāņem vērā izmantotā kabeļa tehniskie parametri (vada izmērs, vadu skaits, diametrs, svars un minimālais lieces rādiuss), nepieciešamais aktīvais garums un maksimālais ātrums. pievienoto iekārtu. Mūsu inženieri noteikti palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē