Vahle

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Kabeļu spoles Kabeļu spoles Kabeļu spoles
Apraksts
Kabeļu spoles

Vairāk nekā gadsimtu vācu elektroiekārtu ražotājs VAHLE ir izstrādājis un tirgojis ļoti dažādas mobilo ierīču vai to kustīgo daļu barošanas un vadības ierīces. Šī uzņēmuma pašreizējās pārnēsāšanas sistēmas tiek plaši izmantotas visā pasaulē un ir izpelnījušās reputāciju kā uzticams, efektīvs un progresīvs risinājums ražošanas uzdevumu īstenošanai.

VAHLE prioritārās darbības jomas ir plaša spektra kontaktsliežu, ratiņu kopņu, datu pārraides sistēmu (viļņvadu), automatizācijas sistēmu (pozicionēšanas, digitālās un bezkontakta datu pārraides), kabeļu ratiņu un ruļļu izveidošana, ražošana un piegāde barošanas kabeļu automātiskai tinšanai un vadība.

VAHLE kabeļu ruļļus var klasificēt šādās kategorijās:

ar atsperi darbināmas kabeļu spoles ar darba ātruma diapazonu līdz 60 m / s, atsperes darbības laiks ir aptuveni 120 000 ciklu, plašs piederumu klāsts optimālai uzstādīšanai un darbībai, plašas iespējas papildu modifikācijām īpašos ražošanas apstākļos.
motora kabeļu spoles ar darbības ātruma diapazonu līdz 80 m / s, vairāku veidu iebūvētu elektromotoru izvēli, kā arī specializētas versijas, klāsts aptver zemu un augstu spriegumu, saskaņā ar darbības principu tie ir sadalīti šādās apakškategorijās: monospirālās spoles ( viena plakne) un cilindriskas spoles (trīs pārnesumu veidi, horizontāls un vertikāls dizains).

Lai izvēlētos atbilstošo modeli, ir nepieciešama informācija par paredzētajiem kabeļu veidiem, kas tiek izmantoti darbam ar ruļļu, aptuveno kabeļa garumu darbību veikšanai, mobilā aprīkojuma kustības ātrumu un darbības apstākļus.

Pērciet VAHLE uzņēmuma kabeļbungas, uzziniet cenu un vairāk informācijas par produktu, varat sazināties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē