VEM

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Elektromotors
Apraksts
Sinhronās, asinhronās, trīsfāžu, sprādziendrošu, рольганговые motori

VEM tas ir starptautiskais sniedzējs elektroiekārtas, kas savu darbību sāka 1886. gadā ar ražošanas elektrisko dzinēju un sasniedza brīdī līmeņa plaši pazīstamā attīstītājs integrētu piedziņas risinājumi daudzām jomām. Viņiem raksturīgs tikai inovatīva pieeja darbam, izmantojot efektīvu kombināciju bagātu pieredzi šajā virzienā un izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, kas ļauj izveidot высококонкурентный un pieprasītākais produkts.

VEM ir četru augsto tehnoloģiju ražošanas laukumiem, kas atrodas Vācijas teritorijā, proti,:

VEM Sachsenwerk GmbH (gadā Drēzdenē) - viena no vecākajām vienībām uzņēmums, kas dibināts 1903. gadā un kas specializējas atbrīvošanu электромашин vidēja un augsta sprieguma augšējā robeža jaudas modeļu līniju sasniedz 42 Mw. Arī šeit darbojas specializētos pasūtījumus saskaņā ar prasībām, individuālajiem projektiem un pasūtītāja dažādas sarežģītības pakāpes. Lai pārbaudītu produktu uzstādītas vismodernākās testēšanas stendi, kas nodrošina kvalitāti un atbilstību augstākajām prasībām un standartiem.

VEM transresch GmbH (gadā Drēzdenē) - pats jaunas vienības grupas uzņēmumu VEM, darbs, kura mērķis ir radīt pārveidotāji strāvas un электроприводных sistēmu. To augsti kvalificēti inženieri nodarbojas arī ar projekta attīstību, lai darbību un uzturēšanu piedziņas noteiktiem kompleksiem automatizācijas un tehnoloģiski sarežģīts.

VEM motors GmbH (gada Вернигерод) - ir viens no lielākajiem piegādātājiem rūpniecības elektromotoru Vācijā, diapazons sodu kandidāts īpašības no 7,5 līdz 1000 kw, standarta un speciālo sēriju. Zemsprieguma motori ir augstas klases energoefektivitāti, kas izgatavoti pēc mūsdienu kvalitātes standartiem, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas. Iesniegti praktiskas un kompakto dizainu, konstrukcija ļauj mainīt motoru uz visdažādākajām jomām piemērošanu.

VEM motors Thurm GmbH (gada Цвикау) - specializējas atbrīvošanu kompaktu elektromotoru, kuru jauda ir no 0,06 līdz 7,5 kw mazo augstumus (sākot no 56 līdz 132 mm), augsta darba efektivitāte un optimālu resursu ekonomija, ko riteņu piedziņu.

Standarta modeli ar elektromotoru atbalstīti pieejams, ir pieejami arī dažādi paplašinājumi un individuālā projektēšana.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē