Partneri

Advanced Energy
Kompānija Advanced Energy jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar attīstību un ražošanas tehnoloģiju risinājumi, lai kontrolētu elektrisko jaudu. Augsto tehnoloģiju lineāls izl.
Cear Motors
Cear Motors " (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamību un kompaktumu.
Knodler
KNODLER – ražotājs augsto tehnoloģiju rūpniecības pievadu un reduktoru, novatoriska pieeja, plašo klāstu, no vienkāršas programmas, lai sarežģītu integrētās sistēmas un individuālo projektu priekšlikumus.
Marelli Motori
Marelli Motori - elektrodzinēji un ģeneratori, zema, vidēja un augsta sprieguma enerģētikas, jūras, naftas un gāzes un rūpniecības nozarē. Nestandarta inovatīvi produkti - tas, ko novērtē klienti visā pasaulē.
Mecc Alte
MECC ALTE - itālijas ražotājs sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas pasaules klases sortimentu, kura aptver daudzas sfēras, lai piemērotu. Uzņēmums tika dibināts pagājušā gadsimta vidū un ir fundamentāla pieredze ...
Menzel
MENZEL Elektromotoren GmbH (Vācija) – liels starptautisks uzņēmums ražo plašu elektromotoru visu veidu rūpniecības vajadzībām.
Electro Adda
Spēju iziet ārpus standartiem, ražot elektrodzinēji ar tehniskajām specifikācijām, kas ir speciāli izstrādātas "zem klienta" dod iespēju Electro adda ieņemt līdera pozīcijas mašīnās.
T-T Electric
LatvijaS teritorijā ir mūsu kompānijām ir izpildīti simtiem projektu, izmantojot līdzstrāvas elektromotoru sērijas LAK, DMP, LAKC, Mill Duty un asinhrono dzinēju AMP, tie darbojas uz nomas un zīmējums valstīs, papīra ražošanas mašīnās, izspiedēji, saspiešana iekārtas, apdedzināšanas krāsnīs, liekšana un cauruļu liekšana valstīs, metālapstrāde stelles, testēšanas stendos, konveijeri, maisītāji, griezēji, centrifūgas un reaktoros.
Oemer Motori
Oemer Motori Elettrici - eiropas ražotājs, attīstās un kurā sniegti uz līguma pamata elektrodzinēji un servodzinēji lielo starptautisko elektrotehnisko koncernu. OEM - specializācija ļauj uzņēmumam nodrošināt augstu pieprasījumu un ar ražotājiem augsto tehnoloģiju aprīkojumu, visi elektriskās automašīnas individuāli tiek izstrādāti pēc uzdevumus.
Morgan AM&T
Uzņēmums Morgan AM&T ir viens no pasaules līderiem šajā jomā izstrādes un ražošanas materiāli uz oglekļa bāzes. Specializēts mājas lapā Morgan AM Latvija. Izstrādājumi no strāvas vadītājiem materiālu Morgan AM&T ir pierādījuši sevi.
Stober Antriebstechnik
Vācu kompānija STOBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bagāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē