Aprīkojums

ABB ABB
ABB ir pasaules līderis enerģijas un automatizācijas tehnoloģiju jomā. Sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir vērsta uz digitālo līdzstrāvas disku ieviešanu
AC-Motoren AC-Motoren
Vācu kompānija AC-Motoren GmbH ražo plašu klāstu ac motors standartam IEC, un ne tikai, dažādiem piedziņas iekārtas, spēka diapazons ir ražoti modeļi ir ļoti plašs.
Baumer Huebner Baumer Huebner
Baumer Hubner ir viens no Eiropas līderiem atgriezeniskās saites sensoru ražošanā, lai noteiktu rotācijas ātrumu, rotējošā vārpstas stāvokli, kustības garuma izsekošanu-tie ir optiskie, magnētiskie, absolūtie un inkrementālie kodētāji, DC un AC tahogeneratori.
Baumuller Baumuller
Vācijas uzņēmums Baumuller , kas nodarbojas ar kodētāju ražošanu smagajā rūpniecībā.
Bitner Bitner
BITNER S.p.A ir Polijas kabeļu un vadu ražotājs, kas darbojas tirgū kopš 1996. gada. Galvenā uzmanība tiek pievērsta darbuzņēmējiem, būvniecības uzņēmumiem un komercorganizācijām, kas strādā elektrotehnikas, enerģētikas, rūpnieciskās automatizācijas, telekomunikāciju un IT jomā. Plašs produktu klāsts ir liela uzņēmuma priekšrocība.
Brevini Brevini
Itālijas ražotājs šajā jomā spēka pārnesumu uzņēmums " Dana Brevini ir viens no vadošajiem piegādātājiem reduktoru un motor-reduktori visā pasaulē
Cear Motors Cear Motors
Cear Motors " (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamību un kompaktumu.
Comer Comer
Comer motoru klāsts aptver dažādas rūpnieciskas izmantošanas iespējas un ir ļoti dažādu dizainu. Tie ir modeļi ar atvērta un slēgta korpusa dizainu, energoefektivitātes klases līdz super-premium līmenim (IE4), ar gaisu vai šķidrumu atdzesētas variācijas.
Conductix-Wampfler Conductix-Wampfler
Conductix-Wampfler ir viens no lielākajiem Eiropas atsperu un piedziņas kabeļu ruļļu ražotājiem spēka pārvadei un aprīkojuma vadībai.
Control Techniques Control Techniques
Angļu kompānija Control Techniques (iekļauta Nidec Corporation, iepriekš Emerson Industrial Automation) izstrādā un ražo pasaules tirgū ir vieni no visvairāk pieprasītie elektropreču jomā rūpnieciskās automatizācijas un piedziņas tehnoloģijas.
Dusterloh Fluidtechnik Dusterloh Fluidtechnik
Vācu uzņēmums Düsterloh Fluidtechnik GmbH jau vairāk nekā gadsimtu ir izstrādājis un piegādājis pasaules tirgum hidrauliskos un pneimatiskos motorus visdažādākajiem pielietojumiem.
Electro Adda Electro Adda
Spēju iziet ārpus standartiem, ražot elektrodzinēji ar tehniskajām specifikācijām, kas ir speciāli izstrādātas "zem klienta" dod iespēju Electro Adda ieņemt līdera pozīcijas mašīnās.
Emod Motoren Emod Motoren
Vācu ražotājs EMOD MOTOREN ražo plašu vispārējo industriālo un specializēto elektromotoru klāstu dažādām kategorijām un lietojumiem, izmantojot visnovatoriskākās un progresīvākās tehnoloģijas. Izgatavojamo elektromotoru jauda svārstās no 0,06 kW līdz 1700 kW.
Flygt Flygt
Flygt ir uzņēmums, kas izgudroja elektrisko zemūdens sūkni. Pateicoties pastāvīgajiem atjauninājumiem, modeļu klāsta modernizācijai, uzņēmums joprojām ir līderis rūpnieciskās hidraulikas un sūknēšanas iekārtu tirgū.
Friedrich Friedrich
Friedrich Schwingtechnik ir viens no pasaulē vadošajiem vibrācijas motoru un vibrācijas ģeneratoru ražotājiem.
Gamak Gamak
GAMAK ir Turcijas vadošais maiņstrāvas motoru ražotājs ar spēcīgiem ražošanas resursiem un pētniecības un attīstības birojiem, viņi ir izstrādājuši un testējuši IE2, IE3 un IE4 efektivitātes klases elektriskās piedziņas, pielāgotus risinājumus īpašām vidēm.
Gefran Gefran
GEFRAN, kas dibināts Itālijā, specializējas moduļu jaudas regulatoru, kontrolieru, pārveidotāju un spiediena sensoru ražošanā. Gefran gadu gaitā ir paplašinājis savu klātbūtni gan galvenajos Eiropas tirgos, gan citos jaunajos tirgos
Himmel technologies Himmel technologies
Lielā Eiropas rūpniecības asociācija HIMMEL technologies vada 8 uzņēmumus, kas pasaules tirgū izlaiž pirmklasīgus rūpnieciskus priekšlikumus piedziņas iekārtu, darbgaldu, automatizācijas un vadības tehnoloģiju, notekūdeņu novadīšanas, tehnoloģiskā dizaina un atkritumu apstrādes jomā.
Knoedler Knoedler
KNODLER – ražotājs augsto tehnoloģiju rūpniecības pievadu un reduktoru, novatoriska pieeja, plašo klāstu, no vienkāršas programmas, lai sarežģītu integrētās sistēmas un individuālo projektu priekšlikumus.
Lenze Lenze
Lenze ir viens no vadošajiem rūpniecības ražotājiem Vācijā. Lenze visā pasaulē nodarbina gandrīz 3000 cilvēku. Aptuveni 200 no viņiem strādā Pētniecības un pieredzes departamentā
Leroy Somer Leroy Somer
Uzņēmums Leroy Somer vienmēr ir gatava piedāvāt saviem klientiem jaunākās izstrādes jomā, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un uzticamu piedziņas sistēmu.
Marelli Motori Marelli Motori
Marelli Motori - elektrodzinēji un ģeneratori, zema, vidēja un augsta sprieguma enerģētikas, jūras, naftas un gāzes un rūpniecības nozarē. Nestandarta inovatīvi produkti - tas, ko novērtē klienti visā pasaulē.
Marzocchi Marzocchi
Itāļu ražotājs Marzocchi Pompe SpA specializējas zobratu sūkņu un hidraulisko motoru projektēšanā un piegādē ar izcilu veiktspēju.
Mecc Alte Mecc Alte
MECC ALTE - itālijas ražotājs sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas pasaules klases sortimentu, kura aptver daudzas sfēras, lai piemērotu. Uzņēmums tika dibināts pagājušā gadsimta vidū un ir fundamentāla pieredze ...
Menzel Menzel
MENZEL Elektromotoren GmbH (Vācija) – liels starptautisks uzņēmums ražo plašu elektromotoru visu veidu rūpniecības vajadzībām.
Morgan AM&T Morgan AM&T
Uzņēmums Morgan AM&T ir viens no pasaules līderiem šajā jomā izstrādes un ražošanas materiāli uz oglekļa bāzes. Specializēts mājas lapā Morgan AM Latvija. Izstrādājumi no strāvas vadītājiem materiālu Morgan AM&T ir pierādījuši sevi.
Nidec ASI Nidec ASI
Ļoti efektīvu vadības sistēmu izveide, pamatojoties uz digitālajiem frekvences pārveidotājiem Unidrive M, Unidirves SP un tiristora līdzstrāvas piedziņām Mentor MP ir prioritārs virziens
Oemer Motori Oemer Motori
Oemer Motori Elettrici - eiropas ražotājs, attīstās un kurā sniegti uz līguma pamata elektrodzinēji un servodzinēji lielo starptautisko elektrotehnisko koncernu. OEM - specializācija ļauj uzņēmumam nodrošināt augstu pieprasījumu un ar ražotājiem augsto tehnoloģiju aprīkojumu, visi elektriskās automašīnas individuāli tiek izstrādāti pēc uzdevumus.
Pantrac Pantrac
Uzņēmums Pantrac (Pantrak) kopā ar uzņēmumiem Mersen, Schunk, Morgan AM&T, Сarbon Lorraine ir pasaules līderis inženierzinātnēs, strāvas pārvades/strāvas savākšanas komponentu ražošanā elektrisko mašīnu un ģeneratoru suku un kolektoru montāžai (elektriskās birstes, suku turētāji, traversi).
PIV Drives PIV Drives
PIV Drives nevainojami veic savu darbu dažādās nozarēs
Radio-Energie Radio-Energie
Uzņēmums Radio-Energie / Precilec / Zodiac Aerospace ir viens no pasaules līderiem šajā jomā, ražošanas sensoru atsauksmes parametru kontrolei darba electric vehicles.
Rossi Rossi
Itālijas uzņēmums Rossi ir viens no vadošajiem Eiropas ātrumkārbu un motoru piegādātājiem dažādām nozarēm, īpaši smagās rūpniecības tirgum.
Speck Pumpen Speck Pumpen
Vācu uzņēmums Speck Pumpen ir izcils augstas kvalitātes un daudzpusīgas sūknēšanas tehnoloģijas izstrādātājs un piegādātājs rūpnieciskai un sadzīves vajadzībām.
Sprint Electric Sprint Electric
SPRINT ELECTRIC eiropas ražotājs ar pasaules vārdu jomā izgatavošanas un attīstības piedziņas motoriem plašu lietojumu.
Stober Antriebstechnik Stober Antriebstechnik
Vācu kompānija STOBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bagāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.
T-T Electric T-T Electric
LatvijaS teritorijā ir mūsu kompānijām ir izpildīti simtiem projektu, izmantojot elektromotoru T-T Electric sērijas LAK, DMP, LAKC, Mill Duty, AMP, tie darbojas uz nomas un zīmējums valstīs, papīra ražošanas mašīnās, ekstrūderi, griezēji.
TKD Kabel TKD Kabel
TKD Kabel - reliable power supply of your equipment in conditions of electromagnetic interference, high mechanical loads, under the influence of aggressive media (solutions of acids and alkalis, oils), high and low temperatures!
VEM Motors VEM Motors
VEM tas ir starptautiskais sniedzējs elektriskās iekārtas
Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg
Uzņēmuma produkcija tiek izmantota automobiļu, saldēšanas, medicīnas un dziļjūras tehnoloģijās, izplūdes ventilācijā, saldēšanas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģijās un industriālajās iekārtās.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē