Partneri

ABB
Abb ir lielākais pasaules līderis tehnoloģijas, elektroenerģētikas un automatizācijas. Sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir vērsta uz ieviešanas jomā digitālās elektropiedziņas DC
ATB Sever
ATB Sever (Austrija, Serbija) jau vairāk nekā gadsimtu ir slavena ar izcilu elektromotoru un ģeneratoru kvalitāti, ko plaši izmanto daudzās pasaules nozarēs.
Baumer Huebner
Vācu firma Baumer Hubner GmbH, kas nodarbojas ar ražošanu kodētāji smagu nozarē. Piemērošanas joma kodētāji plašs: tērauda, papīra, kalnrūpniecībā, meta
Baumuller
Vācijas uzņēmums Baumer Hubner GmbH, kas nodarbojas ar kodētāju ražošanu smagajā rūpniecībā.
Cear Motors
Cear Motors " (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamību un kompaktumu.
Comer
COMER (Itālija) – eiropas ražotājs ir ļoti efektīva elektromotoru klases IE4 (super premium), tā ir īsta profesionāļu komanda ar spēcīgu progresīvas
Conductix-Wampfler
Viens no lielākajiem Eiropas atsperu un piedziņas kabeļu mucu ražotājiem.
Dusterloh Fluidtechnik
Vācu uzņēmums Düsterloh Fluidtechnik GmbH jau vairāk nekā gadsimtu ir izstrādājis un piegādājis pasaules tirgum hidrauliskos un pneimatiskos motorus visdažādākajiem pielietojumiem.
Electro Adda
Spēju iziet ārpus standartiem, ražot elektrodzinēji ar tehniskajām specifikācijām, kas ir speciāli izstrādātas "zem klienta" dod iespēju Electro adda ieņemt līdera pozīcijas mašīnās.
Emod Motoren
Vācu ražotājs EMOD MOTOREN ražo plašu vispārējo industriālo un specializēto elektromotoru klāstu dažādām kategorijām un lietojumiem, izmantojot visnovatoriskākās un progresīvākās tehnoloģijas. Izgatavojamo elektromotoru jauda svārstās no 0,06 kW līdz 1700 kW.
Flygt
Flygt ir uzņēmums, kas izgudroja elektrisko zemūdens sūkni. Pateicoties pastāvīgajiem atjauninājumiem, modeļu klāsta modernizācijai, uzņēmums joprojām ir līderis rūpnieciskās hidraulikas un sūknēšanas iekārtu tirgū.
Friedrich
Friedrich Schwingtechnik ir viens no pasaulē vadošajiem vibrācijas motoru un vibrācijas ģeneratoru ražotājiem.
Gamak
GAMAK ir vadošais elektromotoru ražotājs Turcijā ar savām ražotnēm un pētniecības un attīstības birojiem, uz kuru pamata ir izstrādāti un pārbaudīti IE2, IE3 un IE4 efektivitātes klases elektropiedziņas.
Gefran
Uzņēmums GEFRAN dibināta Itālijā, specializējas ražošanā moduļu regulēšanas jaudas, kontrolieri, pārveidotāji un sensoru spiediena. Daudzus gadus Gefran paplašina ar
Himmel technologies
Uz plaša mēroga eiropas ražošanas apvienība HIMMEL technologies brauc 8 uzņēmumi, kas ražo pasaules tirgū pirmās klases nozares piedāvājumi jomā piedziņas iekārtas, станкостроения, tehnoloģijas automatizācijas un vadības, notekūdeņu novadīšanai, tehnoloģiskās projektēšanas, atkritumu pārstrāde.
Knodler
KNODLER – ražotājs augsto tehnoloģiju rūpniecības pievadu un reduktoru, novatoriska pieeja, plašo klāstu, no vienkāršas programmas, lai sarežģītu integrētās sistēmas un individuālo projektu priekšlikumus.
Lenze
Uzņēmums Lenze - viens no vadošajiem nozares ražotājiem Vācijā. Uz Lenze visā pasaulē strādā gandrīz 3000 cilvēku. Aptuveni 200 no tiem strādā Nodaļā
Marelli Motori
Marelli Motori - elektrodzinēji un ģeneratori, zema, vidēja un augsta sprieguma enerģētikas, jūras, naftas un gāzes un rūpniecības nozarē. Nestandarta inovatīvi produkti - tas, ko novērtē klienti visā pasaulē.
Marzocchi
Itāļu ražotājs Marzocchi Pompe SpA specializējas zobratu sūkņu un hidraulisko motoru projektēšanā un piegādē ar izcilu veiktspēju.
Mecc Alte
MECC ALTE - itālijas ražotājs sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas pasaules klases sortimentu, kura aptver daudzas sfēras, lai piemērotu. Uzņēmums tika dibināts pagājušā gadsimta vidū un ir fundamentāla pieredze ...
MIYAWAKI
MIYAWAKI (Japāna) izstrādā un ražo plašu rūpniecisko cauruļu veidgabalu klāstu automātiskas kondensāta novadīšanas organizēšanai
Nidec ASI
Izveidot ļoti efektīvu vadības sistēmu pamatā ir ciparu pārveidotāji frekvenču Unidrive M, Unidirves SP un elektropiedziņas līdzstrāvas Mentor MP ir prioritāte
Oemer Motori
Oemer Motori Elettrici - eiropas ražotājs, attīstās un kurā sniegti uz līguma pamata elektrodzinēji un servodzinēji lielo starptautisko elektrotehnisko koncernu. OEM - specializācija ļauj uzņēmumam nodrošināt augstu pieprasījumu un ar ražotājiem augsto tehnoloģiju aprīkojumu, visi elektriskās automašīnas individuāli tiek izstrādāti pēc uzdevumus.
Pantrac
Uzņēmums Pantrac (Pantrak) kopā ar uzņēmumiem Mersen, Schunk, Morgan AM&T, Сarbon Lorraine ir pasaules līderis inženierzinātnēs, strāvas pārvades/strāvas savākšanas komponentu ražošanā elektrisko mašīnu un ģeneratoru suku un kolektoru montāžai (elektriskās birstes, suku turētāji, traversi).
Radio-Energie
Radio-Energie / Precilec tahogeneratoru, kodētāju, atgriezeniskās saites sensoru ražošana elektrisko mašīnu parametru uzraudzībai.
Rossi
Itāļu uzņēmums Rossi ir viens no vadošajiem eiropas piegādātājiem reduktoru un pārnesumu dzinēju dažādās nozarēs, jo īpaši attiecībā uz tirgus smaga
Speck Pumpen
Vācu kompānija Speck Pumpen ir izcils izstrādātājs un piegādātājs augstas kvalitātes un daudzpusīgus sūkņu tehnoloģiju, rūpniecības un sadzīves lietošanai.
Sprint Electric
SPRINT ELECTRIC eiropas ražotājs ar pasaules vārdu jomā izgatavošanas un attīstības piedziņas motoriem plašu lietojumu.
Stober Antriebstechnik
Vācu kompānija STOBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bagāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.
TKD Kabel
TKD Kabel - uzticamu elektroapgādi jūsu iekārtu noteikumiem elektromagnētisko traucējumu, augstas mehāniskās slodzes iedarbībā agresīvā vidē (javas skābju un sārmu un eļļu), augstas un zemas temperatūras!
VEM Motors
VEM tas ir starptautiskais sniedzējs elektroiekārtas, kas savu darbību sāka 1886. gadā ar ražošanas elektrisko dzinēju un sasniedza brīdī līmeņa plaši pazīstamā attīstītājs integrētu piedziņas risinājumi daudzām jomām.
Ziehl-Abegg
Vācu ražotājs Ziehl-Abegg nodarbojas ar ventilācijas sistēmu, dzinēju sistēmām un auto tehnikas. Uzņēmuma produkcija tiek piemērots automobiļu, saldēšanas,uz izplūdes

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē