Производители

Baumer Huebner

Baumer Huebner

Uzņēmums Baumer Hubner ir viens no eiropas līderiem ražošanā sensoru atsauksmes, lai noteiktu griešanās ātruma un stāvokļa rotējoša vārpsta, uzskaites garuma pārvietotu – tas ir optiskie, magnētiskie, absolūtās un inkrementālie kodētāji, tahogeneratori  līdzstrāvas un maiņstrāvas.

Atšķirīgā īpatnība šīs elektroiekārtas ir augsta izturība, sākotnēji iekārtas tika prognozēts, ka smagos darba režīmu metalurģija un ieguves rūpniecībā, kā jau vēlāk tika ieviests pārējās nozares.

Šobrīd ražošana sensoru atsauksmes tiek veikta šādos virzienos:

  • tahogeneratori (ģeneratori, līdzstrāvas, kas ļauj kontrolēt ātrumu un virzienu, elektrodzinēja vārpstas rotācijas vai rotējošo mezglu, rēķina topošā izejas sprieguma, kura lielums ir proporcionāls griešanās ātrumu); inkrementālie kodētāji (elektroniskās ierīces, kas nosaka vārpstas rotācijas ātrumu dažādus mehānismus);
  • absolūtās kodētāji (elektroniskās ierīces, kas ļauj kontrolēt situāciju vārpstas, tai skaitā, kad jauda ir izslēgta);
  • kodētājs ar sinusoidal izeju / resolvers (elektroniskie sensori, kas ļauj kontrolēt ātruma un pozīciju vārpstas rēķina veidošanos izejas signālu sinusoidālā formā);
  • sprādziendrošu kodētāji. 

 

Elektroniskie sensori atsauksmes Baumer Hubner ir uzstādīti elektromotori, līdzstrāvas un maiņstrāvas ražošanas uzņēmumu ABB, Siemens, Baumuller, Lenze, Cantoni, Ansaldo, AEG, VEM, WEG, Leroy Somer, SEW Eurodrive, Sicme Motori.

Lielākā daļa dzinēju līdzstrāvas un maiņstrāvas T-T Electric.

Sensori atsauksmes Baumer Huebner var pielāgot darbam plašā temperatūras diapazonā no - 50°C līdz +130°C.

Jūs varat iegādāties tahogenerator, kodētāji Baumer Huebner, jautājumā iekārtu izvēlei lūdzam Jūs vērsties pie mūsu speciālistiem pa tālr. vai e-pastu .

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē