Производители

Baumuller

Baumuller

Baumuller (Baumueller, Baumuller (Baumüller), Baumuller) ir viens no vācu TOP-5 pilnīgu automatizētu elektropiedziņas sistēmu ražotājiem. Uzņēmuma atšķirīgā iezīme ir tā, ka uzņēmums pievērš lielu uzmanību pilnīga risinājuma izstrādei un izlaišanai konkrētam klientam, kas parasti ir tehnoloģisko iekārtu oriģināliekārtu ražotājs. Ja jums nācās saskarties ar tehnoloģisko iekārtu apkopi, uz kurām ir uzstādīti elektromotori, pārveidotāji, Baumuller kontrolieri, tad tie vienmēr veido vienotu sistēmu elektriskās piedziņas uzraudzībai un kontrolei.

Vācijas uzņēmums Baumuller ražo plašu produktu klāstu, kas paredzēts augstas veiktspējas un inteliģentu automatizācijas sistēmu radīšanai rūpnieciskām darbībām. Viņiem ir bagāta vēsture un pieredze šajā jomā, viņu darbība ir vērsta uz tirgus globālo pārklājumu, daudzās nozarēs pārbaudīta izpildes kvalitāte un praktiskums ir lielisks pakalpojums to radītājiem produktu popularizēšanā.

Vispārēja efektivitāte ir galvenā prioritāte Baumuller elektrisko piedziņas iekārtu izstrādē. Pēc pasūtījuma pieejami gan standarta risinājumi, gan sarežģītas atkļūdotas tehnoloģiskās sistēmas, un tās visas ir viegli pielāgojamas patērētāja vajadzībām un ļauj pašreizējos rādītājus paaugstināt jaunā veiktspējas līmenī. Plaša dizaina un barošanas iespēju izvēle ļauj aptvert visdažādākās pielietojuma jomas, un papildus universālajiem priekšlikumiem tiek izstrādātas un ražotas specializētu disku līnijas.

Pašlaik Baumuller augstākā kompetence ir koncentrēta tajās nozarēs, kur vairāku asu elektriskā piedziņa ir tehnoloģiskā procesa neatņemama sastāvdaļa. Uz elektromotoru, elektropiedziņu un kontrolieru bāzes tiek izveidoti ļoti uzticami tekstilrūpniecībai (aušanas, vērpšanas iekārtas, apdruka, izmēru noteikšana, velšanas mašīnas, konveijeri), iepakojuma ražotājiem un tipogrāfijām (printeri, iespiedmašīnas, formēšana , kartona mašīnas, laminētāji), gumijas rūpniecībai (gumijas maisītāji, maisītāji, vakuuma transportēšana, konveijeri, kalendāri, preses), uzņēmumiem, kas nodarbojas ar plastmasas savienojumu apstrādi (ekstruderi, granulatori, drupinātāji, maisītāji, konveijeri), pārtikas rūpniecībai (griezēji, nomirst).

Baumueller ražošanas programma aptver šādas jomas:

  • Līdzstrāvas motori;
  • Maiņstrāvas un līdzstrāvas elektropiedziņas, servopiedziņas un servo pārveidotāji;
  • Sinhronie un asinhronie elektromotori, servomotori;
  • Disku un lineārie servomotori;
  • Specializēti elektromotori;
  • Vizualizācijas un vadības sistēmas (kontrolieri, vadības paneļi);
  • Rūpnieciskās sakaru sistēmas;
  • Vadības sistēmu projektēšana.

Baumuller elektrisko izpildmehānismu programma ietver šādus mūsdienīgus piedāvājumus
Maiņstrāvas frekvences pārveidotāji

b maXX 1000 maiņstrāvas piedziņu sērija ar motora jaudas diapazonu no 0,2 līdz 11 kW un vektora vadību bez sensoriem, piemērota vispārējai rūpnieciskai lietošanai, ārkārtīgi vienkārša un efektīva.
moduļu servopiedziņas

b maXX 5000 sērijas daudzu asu pārveidotāji ar moduļu arhitektūru darbam ar servomotoriem līdz 136 kW, standarta un reģeneratīvās barošanas avoti, vienas un divu asu kontrolieri maksimālai elastībai nepieciešamo konfigurāciju izveidē;
b maXX 5800 sērijas vairāku asu invertori darbam ar servomotoriem līdz 90 kW, sešas neatkarīgas asis, kas iebūvētas monobloka konstrukcijā, ļoti kompaktas un praktiski lietojamas.
lielas jaudas servo

b maXX 5500 diapazons ar paplašinātu augšējo jaudas diapazonu (līdz 315 kW), uzlabota funkcionalitāte, lai nodrošinātu elektriskās piedziņas sistēmas drošību;
b maXX 4400 sērija ar paplašinātu augšējo jaudas diapazonu (līdz 315 kW), moduļu paneļa koncepcija maksimālai elastībai un mērogojamībai.
kompakta sērija

b servo piedziņas maXX 3300 ar 5 kW augšējo jaudas robežu un augstas kvalitātes pozicionēšanas iespējām, izcilu dinamiku un precizitāti;
b maXX 2400 sērijas minikontrolieri servo lietojumiem līdz 2 kW, vienkārša un pielāgojama struktūra.
specializētās sērijas

B maXX 4600/4700 un 5600/5700 servopiedziņas ir ideāli piemērotas izmantošanai ekstrūzijas vai iesmidzināšanas formās, un tās ir pilnībā optimizētas lietojuma spriegumiem.
Līdzstrāvas piedziņas

BKD / BKF 7000 sērijas tiristoru elektropiedziņas ar viena vai četru kvadrantu vadības režīmu, plašu veiktspējas raksturlielumu klāstu, komutācijas paneļu veidiem un bagātīgu funkcionalitāti.
Jūs varat iegādāties Baumuller elektropiedziņas, uzzināt cenu un vairāk informācijas par prezentētajiem produktiem, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē