Производители

Cear Motors

Cear Motors

Cear Motors (Itālija) - viens no vadošajiem eiropas ražotājiem-elektromehāniskās mašīnas ar tehnoloģijām, izmantojot līdzstrāvas. Ko tās ir izveidojušas elektrodzinēji un ģeneratori izveidojušies, pateicoties lieliskiem rādītājiem efektivitātes un dinamisku darbu, uzticamība un kompakts dizains tos padara par populāru programmu, lai īstenotu ražošanas procesiem daudzās nozarēs. Gandrīz pusgadsimtu uzņēmuma pieredzi šajā jomā un bāto tehnoloģiskais mantojums ļauj izveidot modernu un aktuālu tehniskos piedāvājumus, lai jebkuru industriālo uzdevumu.

Elektroiekārtu apkalpošana, elektroierīces, šo zīmolu plaši izmanto visā pasaulē, ražojot plastmasas un gumijas, metālapstrādes rūpniecības (ritošā, griešana, zīmējums un tā tālāk), papīra rūpniecība, poligrāfija, rūdīšana stikla, iepakošanas iekārtās un citās programmās. Visa produkcija ir izpildīta saskaņā ar starptautiskajām prasībām un rekomendācijām, tiek pakļauts pārbaudes testiem, lai slabātu augstas kvalitātes standarta.

Galvenā lineāls modeļus, elektromotori un ģeneratori, līdzstrāvas, ar kvadrātveida korpusā sērijas MGL ir rādītāji jaudu plašā diapazonā no 1 līdz 2300 kwh, bāta izvēle darba īpašības no maza piedziņas ierīcēm līdz liela jauda iekārtas, lielo projektu iekārtām. Dažādu konstruktīvo un montāžas izpildījums, lai ātri un optimāli pielāgot tehnisko ražošanas process.

Papildus standarta vispārējā rūpnieciskā virzieniem uzņēmums ražo specializētas izstrādes, lai veiktu vilces funkcijas, jūras lietojumiem (virsūdens un zemūdens kuģi), lai palaistu gaisa tehnikas un citu specifisku piemērošanas jomā.

Cear Motors S. p.a. - itālijas ražotājs ģeneratoru un elektromotoru, līdzstrāvas, kas vērsta uz iekšējo tirgu un valsti OEM rūpnieciskās un tehnoloģiskās iekārtas. Ražošanas programma kompānijas sedz jaudu diapazons elektriskās automašīnas līdz 2000 kw, elektroiekārtu apkalpošana, elektroierīces, tiek izgatavotas saskaņā ar standartu EN 60034-1.

Uzņēmums Cear ir pilnīgi patstāvīgu ražošanas uzņēmums, kam ar savu izpētes, projektēšanas, ražošanas un testēšanas vienību.

Uzkrātie 50 gadu garumā tehniskās zināšanas ļauj ražotājam izveidot unikālus risinājumus elektropiedziņas. Šis ražotājs ir īpaši spēcīga izstrādē un ražošanā specializēto elektropiedziņas – tas vilces elektromotori un ģeneratori jūras virsma transporta, elektrodzinēji, lai sistēmas rezerves elektrostaciju.

Uzņēmums Cear ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas arī tad ražo elektrodzinēji aizsardzības klasei "EExp", lai piemērotu iekšā kategorisks telpu ar uzliesmojošu bīstamām vidēm.

Spektrs elektromotori, līdzstrāvas, ko ražo kompānija Cear Motori
Elektrodzinēji, līdzstrāvas sērija MGL ( līdz 75 kw, 5000 apgr./min., ass augstums: 80 – 160 mm);
Dzinēji c kompensācijas tinumu sērija MGL C 160..180 (līdz 160 kwh, līdz 4500 apgr./min., ass augstums: 160 – 180 mm);
Dzinēji c kompensācijas tinumu sērija MGL C 200..250 (līdz 420 kw līdz 3000 Nm, augstums ass: 200 – 250 mm);
Dzinēji c kompensācijas tinumu sērija MGL C 280..400 (līdz 1050 kwh, līdz 12,5 knm, augstums ass: 280 – 400 mm).
Vilces elektromotori, sērija MGL C 500..710 (līdz 2000 kwh, līdz 32 knm, augstums ass: 500 – 710 mm).

Papildus specifiskiem pielietojumiem, pamatojoties uz elektriskās automašīnas līdzstrāvas Gear ir izveidotas un vispārējā rūpnieciskā risinājumiem metalurģijas, ķīmijas, celulozes un papīra, tekstila, kokapstrādes un mašīnbūves nozarēs.

Uz doto brīdi mūsu tehnisko departamentu sadarbībā ar kompāniju Cear gatavs piedāvāt individuāli izstrādātu elektromotoru, pēc jūsu darba uzdevumam. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzam Jūs vērsties pie mūsu inženieriem ir pa tālr. Latvian.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē