Производители

Comer

Comer

COMER (Itālija) ir Eiropas ļoti efektīvu IE4 (super premium) elektromotoru ražotājs, tā ir īsta profesionāļu komanda ar spēcīgu potenciālu moderno tehnoloģiju jomā. Izmantojot vismodernāko projektēšanas programmatūru, viņi izstrādā un ievieš novatoriskus risinājumus, kuru mērķis ir nepārtraukta pilnveidošana un attīstība.

Plašs modeļu klāsts, liela tehnisko parametru un iestatījumu izvēle dažādām nozarēm. Viss ražošanas cikls un visi saražotie produkti atbilst ISO9001: 2008 kvalitātes standartam, katra produkta vienība tiek pārbaudīta uz īpašiem testa soliem.

Saskaņā ar darbības principu COMER motori ir sadalīti šādās grupās:

Augstas veiktspējas asinhronie vāveru būru motori, visplašākā grupa ar lielu modeļu izvēli, jaudas diapazons no 0,19 līdz 1350 kW, korpuss ir izgatavots no lietā alumīnija vai, lielākiem izmēriem, ar vara plāksnēm. Aprīkots ar gaisa vai šķidruma dzesēšanu.
Augstas veiktspējas pastāvīgo retzemju magnētu sinhronie motori ar izcilu griezes momentu un dinamiku salīdzinoši mazos izmēros, jaudas diapazons no 6,1 līdz 880 kW. Augsta polaritāte ērtai kontrolei ar mazu ātrumu. Pieejami arī dažādi dzesēšanas veidi.
Līdzstrāvas motori ar kopējo augstumu no 80 līdz 200 mm, jaudas diapazons no 1,1 līdz 180 kW.
Visām motoru grupām ir daudz iespēju un individuāli iestatījumi.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē