Производители

Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler ir viens no lielākajiem Eiropas atsperu un piedziņas kabeļu ruļļu ražotājiem spēka pārvadei un aprīkojuma vadībai. Uzņēmuma speciālisti ir uzkrājuši milzīgu pieredzi kompleksu risinājumu projektēšanā, ražošanā, piegādē, konsultēšanā un uzstādīšanā. Šobrīd tie ražo plašu piedāvājumu klāstu: piekares sistēmas, kabeļu ratiņi, kabeļu kanāli, automatizētās barošanas sistēmas, atsperes, kabeļu, piedziņas un šļūteņu spoles, bezkontakta (indukcijas) enerģijas un informācijas datu pārraide.

Atsperu kabeļu spoles Conductix-Wampfler izmanto enerģijas un datu pārraides sistēmās kabeļu, šļūteņu vai virvju padevei. Šāda veida mucas tiek izmantotas mobilajos (mobilajos) celtņos, ugunsdzēsības un glābšanas mašīnās, autonomajos iekrāvējos un automašīnu evakuatoros, automatizētās ūdens attīrīšanas sistēmās.

Conductix-Wampfler motora kabeļu spoles ir paredzēti kabeļu garumiem no vairākiem desmitiem līdz vairākiem tūkstošiem metru, darbības laikā elektriskā piedziņa uztur pastāvīgu spriegojumu, kas novērš nokarāšanos. Tos izmanto ostās, konteineru terminālos, izmanto uzticamai elektroapgādei celtniecības un gaisvadu celtņiem, ekskavatoriem un pacelšanas ierīcēm. Paredzēts, lai atbilstu prasībām lieliem ātrumiem, dinamikas līmeņiem, kā arī vilces slodzēm, izmantojot liela šķērsgriezuma kabeļus.

Visu bungu korpusi ir izgatavoti no kvalitatīva tērauda ar pretkorozijas pārklājumu, montāžas elementi ļauj tos viegli nostiprināt uz kompleksiem ar mobilo aprīkojumu. Šī zīmola produkti nodrošina vienmērīgu kabeļu uztīšanu uz spolēm (spolēm), kas novērš priekšlaicīgu nodilumu, deformācijas riskus un pagarina kalpošanas laiku.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē