Производители

Marzocchi

Marzocchi

Itāļu ražotājs Marzocchi Pompe SpA specializējas zobratu sūkņu un hidraulisko motoru projektēšanā un piegādē ar izcilu veiktspēju. Šī zīmola attīstības vēsture sākas pagājušā gadsimta vidū, šodien tas ir plaukstošs uzņēmums, kas slavens ar savu izcilo uzticamību un produktu kvalitāti. Pateicoties pastāvīgajam ieguldījumam pētniecībā un modernu ražošanas iekārtu izmantošanai, tie ražo plašu energoefektīvu un klusu produktu klāstu.

Marzocchi ārējo zobratu sūkņi un motori tiek plaši izmantoti dažādu mērķu rūpniecisko iekārtu hidrauliskajās sistēmās, darbgaldos, automobiļu, celtniecības un lauksaimniecības mašīnās, medicīnā un citās jomās. Lai nodrošinātu standarta kvalitāti, uzņēmumam ir progresīvas ražošanas līnijas, tiek izmantoti mūsdienīgi projektēšanas programmatūras rīki, kā arī viss nepieciešamais aprīkojums jaunu tehnoloģiju radīšanai un testēšanai.

Īpaši jāatzīmē ELIKA sērija, kurai, salīdzinot ar tradicionālajiem šāda veida zobratu sūkņiem, ir par 15 dBA zemāks trokšņu līmenis, kas ir ļoti svarīgs izvēles kritērijs lietojumiem, kas ir jutīgi pret šo faktoru. Šai sērijai ir augsta veiktspēja un efektivitāte visā ātruma diapazonā, piemērota darbībai kā mainīgas frekvences piedziņas daļa. Unikālais zobratu pāra profils ar mazu zobu skaitu samazina spiediena svārstības, vibrācijas un akustisko ietekmi. Pateicoties savām veiktspējas īpašībām, ELIKA sūkņi ir lieliska alternatīva dārgākām tehnoloģijām.

Visas produktu sērijas ir kompakta dizaina, ļoti ekonomiskas un viegli lietojamas. Tos raksturo izcila jaudas veiktspēja, augsta izturība pret darbību skarbos apstākļos un ilgs kalpošanas laiks. Augstas stiprības alumīnija sakausējumi un mezglains čuguns tiek izmantoti kā materiāli sūkņu konstrukciju sastāvdaļu ražošanai. Tiek izmantots ļoti uzticams dizains, mezglu blīvēšana, injekcijas formēšanas tehnoloģijas.

Piedāvājumā ir plašs izmēru klāsts optimālai veiktspējas izvēlei, kā arī dažādas savienojumu konfigurācijas, blīves, vienvirziena (pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja virzienam) un apgrieztās rotācijas versijas. Pamatojoties uz dažādu sēriju zobratu sūkņu modulārajiem blokiem, tiek ražotas daudzpakāpju versijas, dažādas kombinācijas un dizaina risinājumi hidraulikas pielāgošanai konkrētiem apstākļiem.

Jūs varat iegādāties Marzocchi zobratu sūkņus, uzzināt cenu un vairāk informācijas par produktiem, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē