Производители

Ziehl-Abegg

Ziehl-Abegg

Vācu ražotājs Ziehl-Abegg nodarbojas ar ventilācijas sistēmu, piedziņas sistēmu un automobiļu tehnoloģiju ražošanu. Uzņēmums tika dibināts 1910. gadā Emil Siehl Berlīnē, Vācijā, un pašlaik tā galvenā mītne atrodas Künzelsau, Bādenē Virtembergā, kur atrodas arī Invent pētniecības un attīstības centrs.

Uzņēmuma produkcija tiek izmantota automobiļu, saldēšanas, medicīnas un dziļjūras tehnoloģijās, izplūdes ventilācijā, saldēšanas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģijās un industriālajās iekārtās.

Produktu klāstā ir aksiālie un centrbēdzes ventilatori, industriālās ventilācijas sistēmas, automātiskās vadības tehnoloģija ventilācijas tehnoloģijai, automātiskās vadības tehnoloģija piedziņas sistēmām, liftu motori, speciālās piedziņas, ģeneratori elektromobiļiem. Ziehl-Abegg izmanto FANselect ventilatora atlases programmatūru. Visi produkti tiek pārbaudīti uz izmēģinājumu stendiem zinātniskajā un tehniskajā centrā.

Ziehl-Abegg ventilācijas tehnoloģija ietver:

  • aksiālie ventilatori;
  • centrbēdzes ventilatori;
  • rūpnieciskās ventilācijas sistēmas;
  • automātiskās vadības tehnoloģija (ventilācijas tehnoloģija un piedziņas sistēmas);
  • dzinēji.

Piedāvātais Ziehl-Abegg produktu klāsts atbilst augstiem kvalitātes standartiem un vides aizsardzības prasībām.

Lai iegādātos Ziehl-Abegg piespiedu dzesēšanas ventilatorus ar izdevīgiem nosacījumiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu palīdzību aprīkojuma izvēlē un iegādē pa Latvijas kontakttālruni vai e-pasta adresi.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē