Leroy Somer

Pieprasiet cenu
+371-676-514-19
Iekārtu mūs katalogs
Elektromotors Leroy Somer Elektromotors Leroy Somer
Apraksts
ar frekvenci kontrolēta, vispārēja rūpnieciska, sprādziendroša, augstas temperatūras, liftiem, specializēta, elektriskā piedziņa
Ģenerators Leroy Somer Ģenerators Leroy Somer
Apraksts
dīzeļdzinējiem un gāzes dzinējiem, sinhronās maiņstrāvas hidroģeneratoriem, tvaika un gāzes turbīnu ģeneratoriem, vēja turbīnām
Piedziņa Leroy Somer Piedziņa Leroy Somer
Apraksts
jaudīga frekvences pārveidotāju un līdzstrāvas piedziņas līnija, elastīga konfigurācija un pielietojuma uzticamība
Motor-reduktori Motor-reduktori
Apraksts
cilindriskas, konusveida, tārpu un paralēlās vārpstas, sprādziendrošas, precīzas versijas

Vēsturiski ir izveidojies, ka uzņēmums Leroy Somer bija viena no pirmajām eiropas partneriem, elektroiekārtu apkalpošana, elektroierīces, kuras mēs sākām patstāvīgi importēt saviem projektiem remonta un modernizācijas rūpnieciskās iekārtas. Pēdējo desmit gadu laikā mēs aktīvi izmantojam aprīkojuma uzņēmumi visās nozarēs. Uzņēmums Leroy Somer vienmēr ir gatava piedāvāt saviem klientiem jaunākās izstrādes jomā, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un uzticamu dzinēju sistēmām dažādās piemērošanas jomās, ar universālo konfigurācijas vai specifikācijām un prasībām attiecībā uz darba parametriem īpašas programmas. Visos gadījumos tie nodrošina augstāko veiktspējas līmeni un optimāli zems enerģijas patēriņš. Starp bagāto sortimentu viņu produktiem, jūs vienmēr varat izvēlēties piemērotāko variantu, lai konkrētā gadījuma ražošanas lietošanai.

Elektrodzinēji Leroy Somer pārstāv plašu izvēli, procesa parametru, darba raksturojums un unikālu piedāvājumu strādāt agresīvu vidi ietekmes ārējās vides faktoriem. Šajā sadaļā ir apkopoti sērijas motoriem optimizēta sastāvā mainīgas frekvences-regulētā piedziņas. Šādas sistēmas vadība ļauj maksimāli efektīvi un taupīgi izmantot garīgajā darbā patērēto enerģiju, izvest automatizāciju, lai jaunā līmenī un nodrošina uzticamu piedziņas un piedziņas iekārtas. Sortimentā ieviesti dažādiem līmeņiem darba parametru optimālu iekārtu izvēlei, energoefektivitāte atbilst klasēm IE1 (standarta) vai IE2 (augsts).

Ģimenes безредукторных elektromotoru liftu ietver četras galvenās konstrukcijas variācijas izpildi un attiecas uz dinamiskās slodzes kabīņu no 1000 līdz 5000 kg, bet maksimālā slodze uz asi, var sasniegt robežu, 22 tonnas. Visi, bez izņēmuma, sērijas piemīt lieliskas darba apmaiņu attiecībā uz komfortu un drošību, pārvietošanās, augsta veiktspēja apvienota ar braucienu un kluss produkts norisi. Modeļiem ir absolūti энкодерами augstas izšķirtspējas un термисторами, lai pasargātu no pārkaršanas.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē