Производители

Electro Adda

Electro Adda

Uzņēmums Electro Adda nodarbojas ar elektromotoru ražošanu un pārdošanu uzstādīšanai uz rūpnieciskām iekārtām. Pamatdarbība ir asinhrono trīsfāžu elektromotoru, pārnesumkārbu un suku motoru izveidošana.

Elektrodzinēju ražošanas programma Electro Adda:
- asinhroni elektromotori ar fāzes rotoru CR / FCR - sērija (jauda: 0,75–560 kW, izmērs: 100–560);
- Celtņu asinhronie elektromotori ar bremzēm C FE / FC FE - sērija (jauda: 0,18-75 kW, izmērs: 71-280);
- C / EG / T vāveres-indukcijas motori - sērijas (jauda: 0,63–1200kW, izmērs: 63–500);
- asinhronie elektromotori ritošā galda piedziņai MR-series (jauda: 0,8–230kW, izmērs: 132–400);
- Q-sērijas frekvences regulēšanas elektromotori ar lielu griezes momentu (jauda: 260–2000 kW, izmērs: 280–560);
- Ūdens dzesēšanas indukcijas motori W-sērija IC7A1W7 (jauda: 11-1800 kW, izmērs: 160-500, aizsardzības pakāpe: IP55-IP56).

Electro Adda produkta specifikācijas
Augsta produktivitāte ar salīdzinoši zemām ražošanas izmaksām - tā ir galvenā uzņēmuma produktu īpašība. Sistēmu augstā būvēšanas kvalitāte, vienlīdz augstie tehniskie dati, izturība un uzticamība ir padarījusi tās īpaši populāras plaša lietotāju loka vidū.

Indukcijas motoriem Electro Adda ir šādi tehniskie parametri:

nominālā jauda no 0,63 līdz 1200 kW;
gabarīti no 63 līdz 500 mm;
aizsardzības pakāpe IP-55, IP-56;
dzesēšanas metodes IC-411, IC-416, IC-418;
klases N. izolācija
 

Temperatūras režīms tiek noteikts, pasūtot produktu, kā arī tā papildu iespējas, kas var ietvert:

atgriezeniskās saites sensori;
piespiedu ventilācija;
dinamiskās / statiskās bremzes;
īpaša vārpsta;
kondensāta sildītājs;
vibrācijas sensors;
montāžas platformas un vairāk.
 

Motora korpuss ir izgatavots no viegla alumīnija sakausējuma. Visām ierīcēm ir mazs patēriņš, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība, ieskaitot.

Uzņēmuma produkti: augsta kvalitāte, atbilstība starptautiskajiem standartiem
Electro Adda piedāvā savus produktus plašam klientu lokam. Atbilstību starptautiskajiem kvalitātes un drošības standartiem apstiprina sertifikāti. Mūsdienās uzņēmums ražo asinhronos motorus, kas atbilst efektivitātes klasei IE-1 un I-2. Sākot ar nākamā gada janvāri, uzņēmums ražos atjauninātu augstas veiktspējas motoru līniju IE-3.

Piemērošanas joma
Visi uzņēmuma produkti ir izgatavoti, lai nodrošinātu lielu agregātu un metalurģijas uzņēmumu mehānismu darbību. Šīs ir ļoti uzticamas ierīces, kuras nodod ekspluatācijā:

metāla velmēšanas iekārtas;
celtņi, lifti;
vienības, kas darbojas augstā temperatūrā.
Ar asinhrono elektromotoru Electro Adda palīdzību ir iespējams atrisināt visdažādākās ražošanas, tehnikas un rūpniecības nozares problēmas.

No dibināšanas 1948. gadā līdz mūsdienām Electro Adda (Adda Antriebstechnik) ir izcēlies ar centieniem pilnībā izpildīt klientu cerības, nepārtrauktas investīcijas pētniecībā un attīstībā un tehnoloģiskajās iekārtās, ražoto elektromotoru daudzlīmeņu kvalitātes kontroli un nepārtrauktību starp darbinieku paaudzēm uzņēmumā. Pašlaik Electro Adda (Adda Antriebstechnik) ir stingrs nozares līderis starp indukcijas motoru ražotājiem. Elektromotoru izmantošanu Electro Adda izvēlas pasaules dizaineri, metalurģijas, kalnrūpniecības, cementa, kokapstrādes, celulozes un papīra rūpniecības iekārtu ražotāji.
Katrs saražotais Electro Adda elektromotors tā dizainā ņem vērā unikālo pieredzi, ko sniedz vairāk nekā 30 000 pabeigtu projektu dažādās nozarēs.
Electro Adda struktūra apvieno trīs ražošanas vienības / rūpnīcas ar pilnu ražošanas ciklu, kas atrodas Itālijā un Vācijā, un savu pētniecības institūtu.
Pēc piecu gadu sadarbības ar Electro Adda mēs varam raksturot savu partneri šādi: “Iespēja pārsniegt standartus, ražot elektromotorus ar tehniskiem un pielietojamiem parametriem, kas izstrādāti tieši klientam, augstākie kvalitātes kritēriji saražotā aprīkojuma kvalitātes novērtēšanai ir atslēga uzdevuma izpildīšanai. klients. ”

Jūs varat iegādāties Electro Adda elektromotorus, uzzināt cenu un vairāk informācijas par produktu, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē