Производители

Emod Motoren

Emod Motoren

Vācu elektrisko izstrādājumu ražotājs un piegādātājs EMOD MOTOREN savu darbību uzsāka 1953. gadā. Ar lielu pieredzi projektēšanas un inženierijas jomā vispārējo rūpniecisko un specializēto elektromotoru un piedziņu ražošanā šodien tas ražo plašu produktu klāstu dažādas kategorijas un lietojumprogrammas, izmantojot novatoriskas un progresīvas tehnoloģijas. EMOD MOTOREN galvenā mītne atrodas Fuldā un Bad Salzschlirf, Vācijā.

Ražošanas bāze ir aprīkota ar modernām iekārtām un iekārtām. EMOD MOTOREN loģistika, augstā inženieru un tehnisko speciālistu kvalifikācija veicina zīmola produktu popularizēšanu visā pasaulē. Izgatavojamo elektromotoru jauda svārstās no 0,06 kW līdz 1700 kW. Uzņēmumam ir noliktavas ar augstiem plauktiem un aptuveno ietilpību vairāk nekā 6000 palešu jeb vairāki tūkstoši tonnu gatavās produkcijas. Ar labi izveidotiem loģistikas un izplatīšanas tīkliem uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu augstas uzticamības produktu klāstu, jo visas sastāvdaļas un mehāniskās sastāvdaļas, kā arī tikko samontētie elektromotori tiek rūpīgi pārbaudīti Kvalitātes kontroles departamentā, lai novērstu pat vismazākos tehniskas neatbilstības. Tāpēc iepriekš minētais ļauj uzņēmumam garantēt saviem klientiem un klientiem nepārtrauktu pasūtīto preču izlaišanu.

Stabilā pozīcija pasaules tirgū un vienlaikus stabilā EMOD MOTOREN attīstība, pateicoties profesionālai pieejai darbam visos līmeņos, apvienojumā ar augstu veiktspēju, ļauj nodrošināt uzticamu servisu mūsu klientiem un klientiem tik svarīgos jautājumos. kā: produktu ražošana, izplatīšana un piegāde galalietotājam pēc iespējas īsākā laikā.

Galvenās EMOD MOTOREN produktu pielietošanas nozares:

  • elektromotori pārkraušanai, celtņu un liftu iekārtas, vinčas un dažāda veida pacelšanas pacēlāji;
  • servopiedziņas automobiļu, mašīnbūves un darbgaldu rūpniecībai;
  • elektromotori izmantošanai virs un zem klāja kuģu būves un jūras nozarēs;
  • jaudas elektriskās piedziņas dzelzceļa transportam;
  • Elektriskās piedziņas kalnrūpniecības konveijeru iekārtām;
  • Elektriskās mašīnas izmantošanai naftas un gāzes rūpniecībā;
  • elektromotori būvniecības, lauksaimniecības un agrorūpniecības nozarēm.

Precizēt cenu, uzdot interesējošos jautājumus un iegādāties jebkurus EMOD MOTOREN elektromotorus varat, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē