Производители

Gamak

Gamak

60. gadu sākumā Turcijā bija liels pieprasījums pēc elektromotoriem, jo tie bija svarīga sastāvdaļa jebkurai nozarei. Alternatīvi, Turcijas uzņēmumiem bija jāiegādājas produkti no ārvalstīm par augstām cenām. Situācija normalizējās 1961. gadā, kad GAMAK, ko dibināja Gamgamu rūpnieku dinastija (kuriem joprojām pieder uzņēmums un kas to pārvalda), savā rūpnīcā Topkapi izgatavoja savu pirmo 1,5 kW 90 mm elektromotoru. Viņu galvenais mērķis bija ražot kvalitatīvus produktus, kas izstrādāti augstā tehnoloģiskā līmenī ar nepārspējamu servisu un par konkurētspējīgu cenu.

Kopš 1965. gada, pateicoties ilglaicīgām investīcijām inovatīvu tehnoloģiju attīstībā un modernu ražošanas iekārtu iegādē, saražoto motoru skaits ir sasniedzis vairāk nekā 1 tūkstoti vienību gadā. Kādu laiku vēlāk uzņēmuma produkcijas daļa Turcijas tirgū bija vairāk nekā 70%, jo šī zīmola elektromotoru masveida ražošana ļāva lielākajai daļai Turcijas uzņēmumu pakāpeniski pāriet uz praktiskiem un lētiem vietējās ražošanas elektriskajiem piedziņām. 80. gados ciematā tika uzcelta jauna rūpnīca ar modernām iekārtām elektromotoru automātiskai montāžai un pētniecības un attīstības centrs. Dudullu (Stambula), kas kļuva par stabilu pamatu tālākai zīmola attīstībai.

Ar ražotni 560 kv. m, GAMAK aprīkoja korpusu un detaļu liešanas, štancēšanas un apstrādes darbnīcu, montāžas, krāsošanas un kvalitātes kontroles cehu, noliktavu ar lielu gatavās produkcijas krājumu vairāk nekā miljona eiro vērtībā. Ir viss nepieciešamais aprīkojums iepriekš sērijveidā ražoto modeļu modernizācijai, augsti kvalificētu darbinieku kolektīvs sastādīja 1000 cilvēku.

Šodien GAMAK ir vadošais elektromotoru ražotājs Turcijā ar savām ražotnēm un pētniecības un attīstības birojiem, uz kuru pamata ir izstrādātas un pārbaudītas IE2, IE3 un IE4 efektivitātes klases elektriskās piedziņas. Aprēķināts, ka uzņēmuma ražotnēs dienā tiek saražoti 4000 industriālie un 2500 elektromotori ar ekranētiem stabiem ar jaudu no 0,06 līdz 1 MW un gabarītiem no 56 līdz 400 mm, līdz ar to gadā saražoto elektromotoru apjoms ir aptuveni 2 miljoni 400 tūkstoši eksemplāru.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē