Производители

Knodler

Knodler

KNODLER ir augsto tehnoloģiju rūpniecisko piedziņu un pārnesumkārbu ražotājs ar vairāk nekā 70 gadu attīstības vēsturi, sākot no maza ģimenes uzņēmuma līdz lielam un mūsdienīgam uzņēmumam Ostfildernas pilsētā (Vācija).

Īpaši novatoriska pieeja piedziņas un transmisijas ierīču tehnoloģijai ļāva uzņēmumam izveidot pirmās klases produktu līniju ar trim nenoliedzamām priekšrocībām:

augsta veiktspēja
maksimāla efektivitāte
optimāli kompakts izmērs
Produktu klāsts aptver šādas jomas: plastmasas, pārtikas, mašīnbūves, metalurģijas nozares. Piedāvātais piedziņas aprīkojuma klāsts ir ļoti plašs, sākot no vienkāršām lietojumprogrammām līdz sarežģītām integrētām sistēmām. Kompānija KNODLER pieņem visus pieprasījumus, tā ir īsta profesionāļu komanda, kas ir gatava strādāt pie jebkura līmeņa projektiem. Visām pārnesumkārbām ir modulāra sistēma, tāpēc jebkurai konfigurācijai ar savienojumu nebūs grūtību, visi nepieciešamie stiprinājumi un sakabes vienības tiks sakārtotas ar maksimālu precizitāti atbilstoši klientu vajadzībām.

KNODLER ražoto iekārtu klāstā ir šādas produktu sērijas:
standarta vispārējās rūpnieciskās pārnesumkārbas;
mehāniskās pārnesumkārbas ekstruderiem;
iesmidzināšanas un iesmidzināšanas formēšanas mašīnu pārnesumkārbas;
kompakti pārnesumu motori;
daudzu asu pārnesumkārbas;
piedziņas vienības iesmidzināšanai un plastifikācijai;
iespīlēšanas ierīču piedziņas;
iesmidzināšanas vienību piedziņas;
pārnesumu pārslēgšanas mehānismi;
piederumi papildu uzraudzībai un dzesēšanai.
Lielākā kompetence ir koncentrēta gaļas pārstrādes iekārtu, darbgaldu, metalurģijas ražošanā, plastmasas un gumijas pārstrādes iekārtu ražošanā. Šīm nozarēm uzņēmums ir gatavs piedāvāt plašu standarta transmisiju un īpašu integrētu risinājumu klāstu.
 
Knoedler ir Eiropas līderis plastmasas iesmidzināšanas formēšanā ar virkni produktu, ieskaitot standarta pārnesumkārbas, ekstrudētāja elektriskos piedziņas mehānismus, iesmidzināšanas formēšanas mašīnu pārnesumkārbas un lineārās piedziņas. Patentēts risinājums modulāru elektropiedziņu (CMG sērijas elektriskā piedziņa) jomā ar lielu jaudas blīvumu padara ražotāju par nozares līderi. CMG sērijas elektriskā piedziņa ir modulāra sistēma, kas vienā konstrukcijā apvieno pārnesumkārbu un elektromotoru bloku. Šo risinājumu aktīvi izmanto kā daļu no ekstrūzijas iekārtām Maillefer, Sket, Troester, Rosendahl.
 
Manuālās pārnesumkārbas un pārnesumkārbas ar pagarinājumu līdz 21 vārpstas (diferenciālis) nodrošina ražotājam stabilu pasūtījumu portfeli īpašu risinājumu jomā metalurģijā un darbgaldu būvē. Šī sērija ir izcelta ražošanas programmā zem VG indeksa.
 
Svarīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa ir pakalpojumu sniegšana partneriem, uzņēmuma speciālisti nodrošina uzstādīšanu, operatīvā konsultāciju atbalsta pasūtīšanu un pēcpārdošanas pakalpojumu.
Knödler Getriebe GmbH ātrumkārba un pārnesumu ražošanas programma
FZ / KS 50 sērijas Knodler spirālveida un konusveida pārnesumkārbas - FZ / KS 12000 līdz 200 000 Nm;
Knodler mehāniskās piedziņas un pārnesumkārbas FZ 50 - FZ 12000 sērijas ekstrūderiem līdz 200 kNm;
Knodler reduktori iesmidzināšanas formēšanas mašīnām, FZ 81 sērijas iesmidzināšanas formēšanas mašīnām - FZ 6001 līdz 60 000 Nm;
Ekstrūderu, iesmidzināšanas formēšanas mašīnu elektriskās piedziņas Knodler CMG 05 sērija - CMG 601 līdz 1000 kW;
Knodler sērijas VG 05 - VG 4000 daudz asu asu pārnesumkārbas līdz 21 izejas vārpstai;
Izejvielu iesmidzināšana un dozēšana TPA Knodler sērija ZS-I / -ZS ar spēku līdz 1300 kN;
Iesmidzināšanas formēšanas mašīnu lineārie piedziņas mehāniski ar Knodler sērijas ZS-C ar gājienu līdz 975 mm;
Iesmidzināšanas vienības TPA Knodler ZS-E sērijas piedziņas ar celtspēju līdz 60 kN;
Rūpnieciskās pārnesumkārbas, regulējamās pārnesumkārbas Knodler SG sērija līdz 4 posmiem
Mūsu uzņēmumā jūs varat iegādāties piedziņas, pārnesumkārbas Knodler par pieņemamu cenu, tāpēc mēs lūdzam sazināties pa tālruni. Latvian vai e-pastu.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē