Производители

Mecc Alte

Mecc Alte

Itāļu uzņēmums Mecc Alte, pastāvēja jau vairāk nekā 60 gadus, tirgū elektromehāniskais uzmanību, un tad ir viens no līderiem ražošanā sinhrono ģeneratoru, maiņstrāvas. Liela ražošanas jauda, 6 lielas rūpnīcas teritorijā Eiropā un Āzijā, pastāvīgie uzlabojumi tehnoloģiju izstrāde un ieviešana, jaunu inženierkomunikāciju risinājumiem, tas viss ļauj koncernam gūt iepriekš augstumu, veiksmīgi ražot un realizēt produkciju katrā segmentā aizņem nišu.

Ražošanas cikls Mecc Alte Spa ietver šādas neatņemamas sastāvdaļas:

Mehāniskā ražotne mūsdienu molberts iekārtu ar ciparu vadības sistēmas no izvēlēto materiālu un detaļu, kas atbilst starptautiskajam standartam ISO 9001. Garantēta kvalitāte un uzticamība, pateicoties stingrai pārbaudei, visaugstāko precizitāti izgatavošanā un efektīvi organizēšanas kārtību ražošanas procesu.

Apstrāde un tinumiem operācijas uz ģeneratoros tiek veiktas specializētu robotika, tādējādi atbalsta augstākā līmeņa izpildi. Vijas piesūcina ar speciāliem sastāviem zem spiediena apstākļos egalitārs rezervuāru.

Uz fināla posmos montāžas visus produktus bez izņēmuma, ir pakļauti automatizētas testēšanas piešķirot pievienoto atbilstības sertifikātiem, marķētas, un pēc visu posmu pārbaudes, un ziņojumi tiek nosūtīti uz izdevums patērētājam.

Katalogs ģeneratori Mecc Alte (Itālija) var iedalīt šādās galvenajās kategorijās:

  • bipolāri sērija: trīsfāžu un vienfāzes modeļi, ar birstēm un brushless;
  • četrpolu sērija: trīsfāžu un vienfāzes modeļi, ar birstēm un brushless;
  • sešstaru sērija: trīsfāžu brushless modeli;
  • jaunā kompaktā sērija NPE;
  • ģeneratori ar paaugstinātu frekvenci (400 Hz);
  • sērija ar pastāvīgajiem mnētiem.

Pateicoties daudzu gadu uzkrātā pieredze un zinātniski-pētnieciskajām potenciālam uzņēmuma klāstu, ražo preces paplašinās, cenšoties apmierināt ne tikai tirgus plašu pielietojuma, bet pieprasījums pēc augsti specializētas programmas.

Nopirkt ģeneratori, maiņstrāvas, Mecc Alte uz izdevīgiem nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistu palīdzību, izvēlēties un iegādāties iekārtas, kontakta numuru,Latvianvaiuzadreseepasta

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē