Производители

Stober Antriebstechnik

Stober Antriebstechnik

Vācu kompānija STÖBER Antriebstechnik GmbH izstrādā un ražošanas plašu rūpniecības elektromotoru un ar to saistīto preču aprīkot piedziņas iekārtas. Kombinācija bāto pieredzi un aktīvu inovāciju attīstība rada unikālu produktu, lai īstenotu veiksmīgu tehnoloģiju risinājumus.

Sortiments šī zīmola aptver dažādas ražošanas nozares un procesu automatizācija, jo īpaši mašīnbūve, plastmasas, stikla, pārtikas un tekstila rūpniecība, kokrūpniecība, operācijas celšanas un transportēšanas, robotika, sūkņu regāti un tā tālāk

Vēsture uzņēmumi aiziet tālajos 30-tajos gados pājušajā gadsimtā. Sākot savu ceļu no neliela darbnīca, precizēšana mehāniķi, tie jau pēc desmit gadu uzsāka pirmie dzinēji ar iespēju pastāvīgi mainīga ātruma regulēšanas viņa darbu. Tālāk sekoja revolucionāras sasniegtu veidojot elektrisko un jāpiemēro produktiem, parādījās līnijas frekvences pārveidotāji, servo kontrolieri un programmatūras paketes, apkalpošanas un ieviešanas darbu.

90-tajos tika ieviesti motori ar sistēmu, MGS, jaunajā programmā ir iekļautas praktiskas moduļu risinājumi. Paplašināti ražošanas jaudas, preces iegādājas jaunas kompaktas formas un precīzijas kvalitāti visaugstākajā līmenī. Mūsdienu STÖBER Antriebstechnik tas ir spēcīgs un augsto tehnoloģiju zīme ražošanas unikālo elektromotoru, servo sistēmas, reduktoru un citu kategoriju produktiem, kas saistīti ar automatizāciju rūpniecisko darbību.

Mūsu uzņēmums ir oficiālais partneris STOBER Antriebstechnik Latvija, par jebkādiem jautājumiem Jūs lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, mēs sniegsim augsti kvalificēts palīdzība, izvēloties iekārtu projektos jebkuras sarežģītības.

Pastāvīgu inovatīvu dizainu, plaša pieredze dažādās nozarēs, ražošanas darbības, nenoliedzams kvalitātes līmeni un lietošanas drošumu izvirzījis šo marku pienācīgā līmenī popularitāti un atbilstību starp piedāvājumu šīs nozares preces.

Plašu sortimentu servodzinēji ietver šādus apvienotie apakšgrupās:

Sinhronā brushless servodzinēji ar ierosināšanas no pastāvīgiem mnētiem sērija EZ, EZHD un EZHP ar jaudu līdz 16 kw, piecas variācijas kopumā izpildi. To konstrukcija ir uzlabota, lai attiecībā uz šādiem kvalitātes kritērijiem: maksimālais jaudas blīvums minimālā pulsācija brīža, kompaktums un augstu enerģijas izmantošanas efektivitāti. Dažādas versijas izejas vārpstas (vienmērīgs, dobi), dzesēšanas sistēmas (dabiskā konvekcija, piespiedu pūš, ūdens krekls), veidu sensoru atsauksmes.

Universālie sinhronā servo motori darbam ar skrūvējamu piedziņu sērijas EZS ar fiksācijas bloka vītņu vārpstas un sērijas EZM tiešu mijiedarbību ar skrūvi. Nominālā jauda modeļu sēriju līdz 7,4 kwh.

Milzīga izvēle sinhrono servo motoru-reduktoru kas izveidoti, pamatojoties augstas veiktspējas elektromotora sērija EZ kombinācijā ar plašu lineālu dažāda veida rīkiem (planētu, cilindru, konusu, gliemežzobrata). Liela daudzveidība adaptīvās piedāvājumu un aksesuāriem optimālu integrāciju gatavo lēmumus un radīt maksimāli efektīvu piedziņas, koaksiāls un ortogonāls izpildi bloku, reduktoru, jebkuras montāžas pozīcijas.

Inovatīvas tehnoloģijas ražošanas, liela pieredze lietojumu dažādās nozarēs, ražošanas darbības, nenoliedzams kvalitātes līmeni un lietošanas drošumu izvirzījis šo marku pienācīgā līmenī popularitāti un atbilstību starp piedāvājumu šīs nozares preces.

STOBER Antriebstechnik piedāvā patērētājam savas jaunākās iestrādes jomā, mehānisko pārnesumu, proti:

Planētu servopārnesumi ar plašu redukcijas skaitļiem no 3 līdz 600, kuru starpā ir precīzie raidījumi ar pretstats mazāk par 1 leņķa minūti (marķējums A saīsinājums sērija), reduktori ar liela jauda sistēmu satelītu līnijas Quattro ar maksimālo vērtību brīža līdz 43000 Nm.
Cilindriskie servopārnesumi un kompakts pārraides, paralēli vaļņiem ar diapazonu redukcijas skaitļiem no 2 līdz 276, ir dažādas variācijas dizaina izpildes
Konusveida servopārnesumi ar diapazonu redukcijas skaitļiem no 3 līdz 381, kompakta un daudzpakāpju izpildi.
Ekonomiskie gliemežzobrata pārraides diapazonu redukcijas skaitļus no 6 līdz 683.
Zobratu-plaukts pārraides kolekcijas ZTRS, ZTR, ZR, ZV darbam sastāvā kustīgās daļas, ražošanas darbaldu, robotika. Viņi visi var stiprinās pie iepriekšminētajām sērijām planētu reduktoru.
Divu ātrumu pārvads , lai vārpsta pieteikumu apstrādes rūpniecības kas prasa augstu precizitāti un dinamiku procesu.
Koaksiālais un stūra pārvads spēka pārraides , lai elektromotoru standartu IEC, cilindriskās, koniskās un tipiem šķirnes.
Lai maksimāli vienkāršu savienojumu visi motori ir aprīkoti ar universālo adapteri, lai savieno ar jebkuru veidu servodzinēji. Lai paplašinātu funkcionālās iespējas vadīt adapteris mazgāšana jāiekļaujas bremžu bloku un sistēmu ar gaisa dzesēšanu.

Nopirkt servo motori un servo motor-reduktori no STOBER Antriebstechnik, uzzināt cenu, vai plašāku informāciju par šo produktu kategorijas, Jūs varat, sazinoties ar mūsu speciālistiem

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē