Производители

VEM Motors

VEM Motors

VEM tas ir starptautiskais sniedzējs elektroiekārtas, kas savu darbību sāka 1886. gadā ar ražošanas elektrisko dzinēju un sasniedza brīdī līmeņa plaši pazīstamā attīstītājs integrētu piedziņas risinājumi daudzām jomām. Viņiem raksturīgs tikai inovatīva pieeja darbam, izmantojot efektīvu kombināciju bagātu pieredzi šajā virzienā un izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, kas ļauj izveidot высококонкурентный un pieprasītākais produkts.

VEM ir četru augsto tehnoloģiju ražošanas laukumiem, kas atrodas Vācijas teritorijā, proti,:

VEM Sachsenwerk GmbH (gadā Drēzdenē) - viena no vecākajām vienībām uzņēmums, kas dibināts 1903. gadā un kas specializējas atbrīvošanu электромашин vidēja un augsta sprieguma augšējā robeža jaudas modeļu līniju sasniedz 42 Mw. Arī šeit darbojas specializētos pasūtījumus saskaņā ar prasībām, individuālajiem projektiem un pasūtītāja dažādas sarežģītības pakāpes. Lai pārbaudītu produktu uzstādītas vismodernākās testēšanas stendi, kas nodrošina kvalitāti un atbilstību augstākajām prasībām un standartiem.

VEM transresch GmbH (gadā Drēzdenē) - pats jaunas vienības grupas uzņēmumu VEM, darbs, kura mērķis ir radīt pārveidotāji strāvas un электроприводных sistēmu. To augsti kvalificēti inženieri nodarbojas arī ar projekta attīstību, lai darbību un uzturēšanu piedziņas noteiktiem kompleksiem automatizācijas un tehnoloģiski sarežģīts.

VEM motors GmbH (gada Wernigerode) - ir viens no lielākajiem piegādātājiem rūpniecības elektromotoru Vācijā, diapazons sodu kandidāts īpašības no 7,5 līdz 1000 kw, standarta un speciālo sēriju. Zemsprieguma motori ir augstas klases energoefektivitāti, kas izgatavoti pēc mūsdienu kvalitātes standartiem, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas. Iesniegti praktiskas un kompakto dizainu, konstrukcija ļauj mainīt motoru uz visdažādākajām jomām piemērošanu.

VEM motors Thurm GmbH (gada Cvikavas) - specializējas atbrīvošanu kompaktu elektromotoru, kuru jauda ir no 0,06 līdz 7,5 kw mazo augstumus (sākot no 56 līdz 132 mm), augsta darba efektivitāte un optimālu resursu ekonomija, ko riteņu piedziņu.

Standarta modeli ar elektromotoru atbalstīti pieejams, ir pieejami arī dažādi paplašinājumi un individuālā projektēšana.

SORTIMENTS ELEKTROMOTORU VEM MOTORS:

zems spriegums no 0,06 līdz 1000 kw

 • Standarta (IEC) asinhronie dzinēji darbam ar frekvences pārveidotāju un jaudas diapazoniem no 0,06 līdz 132 kw, pieejamas trīs variācijas energoefektivitātes IE1, IE2 un IE3. Izturīgs korpuss no pelēkā čuguna ar samazinātu vibrācijas līmeni, augsta līmeņa aizsardzību no mitruma un putekļiem.
 • Jauna jaudīga sērija Transnorm paplašina līniju standarta izpildei ar номиналами līdz 1000 kw, kas ir optimizēta un uzlabota konstrukcija, energoefektīvu un ekoloģisku piedāvājumu.
 • Sinhronie dzinēji ar pastāvīgiem magnētiem, maksimālais ražīgums un EFEKTIVITĀTE, visjaunākās tehnoloģijas. Divas produktu līnijas saskaņā ar izlasi prioritātēm: enerģijas taupīšanas modeli un высокомощная sērija.
 • Kompakts kompleksi risinājumi no izvēlētā pāri motora un pārveidotājs, lai publisko, kur nepieciešama mobilitāte un maza izmēra.
 • Ex sērijas ar dažādu līmeņu aizsardzība no aizdegšanās un modifikācijas izpildi, ko raksturo augsta efektivitāte un ekonomiskums darbā.
 • Jūras programmas, kas izstrādātas darbam uz kuģiem paaugstināta mitruma apstākļos, varbūtības šļakatām un sāļu saturu.
 • Motori ar integrētu bremžu sistēma piespiedu apstāšanās.
 • Asinhronie dzinēji ar фазным rotoru smagu piemērošana nozarēs, kur ir ļoti svarīgi vislabākos palaišanas un regulēšanas iespējas.
 • Rullīšu transportieru motori, lai piemērotu metalurģijas rūpniecības iekārtu, velmēšanas stāvu.
 • Šķirnes ar ūdens tipu, dzesēšanas, ir ar zemāku trokšņa līmeni salīdzinājumā ar analogiem ar virsmas dzesēšanu un videi draudzīgas darbības.
 • Vilces elektromotori, kas izveidotas saskaņā ar mūsdienu dzelzceļa prasībām un standartiem.
 • un citas variācijas par šaurāku specifiku piemērošanu.

vidēja un augsta sprieguma (līdz 13,8 kv, izejot līdz 42 Mw)

 • VEM MOTORS izstrādā un piegādā lielgabarīta un specializētas elektromehāniskās iekārtas, lai visdažādākajās jomās: metalurģija un velmēšanas ražošana, ķīmiskā rūpniecība, ieguves un naftas un gāzes rūpniecība, elektroenerģijas, ūdens tehnika, būves, transporta sfēra un citas nozares.


Nopirkt elektrodzinēji no VEM MOTORS, lai uzzinātu cenu un papildus sīkāku informāciju par precēm Jūs varat vēršoties pie mūsu speciālistiem.

Kontaktinformācija

Centrālais birojs
SIA «Rinas Baltic»
Darba laiks
pir otr tre cet pie ses svē
ar 08:00 līdz 17:00 GMT
Adrese
Dzirnavu iela 57A - 4, Riga, LV-1010
Tālruņa numurs
+371-676-514-19
e-pasts
info@rinas.lv

Palīdzība aprīkojuma izvēlē